Fler Fler MAG Hledat ve článcích: keramika
Hledání ve článcích - na hledané spojení keramika nalezeno 410 článků.
Hyacinty patří mezi první posly jara. Pro svoje bohaté květenství, intenzivní květinovou vůni a pestrou paletu barev zdobí zahrádky, jarní truhlíky, ale neudělá ostudu ani na slavnostně prostřeném stole. Právě tento... číst článek »
Jaro je ztělesněním zelené barvy. Ale ne jen tak ledajaké, jen té jediné, svěží, která patří právě jen jaru a jejíž barvu mají první zelené výhonky, které nás po zimě vítají. Pravda, letos nás vítají zhruba o... číst článek »
Jak nás prakticky dnes a denně přesvědčují nádherné fotografie porůznu na netu, květináče najdou skvělé využití i na zahradě nebo na terase a vůbec je nemusíme schovávat jen doma. Stačí je dobře zatížit, aby odolaly... číst článek »
Jako malá jsem měla hrníček s chlapečkem na trojkolce, za kterým stojí holčička v růžových šatičkách s paraplíčkem. Na tom hrníčku byl tenký zlatý proužek a ten kluk měl bílé vlasy. Bylo mi to vždycky trochu... číst článek »
Také máte každé roční období, potažmo svátky v něm, spojené s určitým stylingem domácnosti? O Vánocích máme rádi své domy či byty útulně vyhřáté a provoněné cukrovím, stromečkem... Ale nyní je právě ten čas,... číst článek »
Milovníci rukodělných trhů se mají po návratu z jarních prázdnin nač těšit: Flerjarmarky přinesou rozpustilou velikonoční náladu do Čech východních / Česká Třebová, Olomouc, Přerov, Ostrava, jižních / Ivančice i... číst článek »
1/69
předešlá strana
Menu
--