Fler Fler MAG Hledat ve článcích: keramika
Hledání ve článcích - na hledané spojení keramika nalezeno 364 článků.
Tlusté pletené ponožky ze zbytků, tedy hrající všemi barvami, stejně strakaté huňaté kousavé svetry, to je moje vzpomínka z dětství na oblečení vytvořené pletacími jehlicemi. :) Ovšem od té doby se doba radikálně... číst článek »
Hezky vypečené koblihy s otvory uprostřed namáčené do lákavých pestrobarevných polev si zamilovali lidé doslova po celém světě. V 19. století se jim přezdívalo "doughknots" neboli "zauzlované těsto", které přicestovalo... číst článek »
 
Její ruce zpracovávají hrubou šamotovou hlínu. A právě díky ní je keramika z dílny KeraMKa tak charakteristická. Otiskuje se do ní nejen její rukopis, trénovaný také uměleckým vzděláním, ale i obrovská láska ke... číst článek »
 
Modelování z hlíny je velmi kreativní a také terapeutická disciplína a lze tak vyrobit leccos, ať už modelujete z volné ruky nebo lepíte výrobek z plátů jako já. Člověk na všechno zapomene a prostě se jen soustředí na... číst článek »
Myšlenka, co vám nedá spát. Znáte to? Takhle se Arthela během čtrnácti dnů několikrát vrátila k inzerátu na kurz cínování. Jak to dopadlo, je asi jasné. Teď tahle vystudovaná žurnalistka umí pojmenovat snad všechny... číst článek »
* Článek je doplněn o spoustu vašich nových přání. :) * Každý rok netrpělivě nakukujeme do našeho klubu Péefkové šílenství, kdy vložíte své první PF. A letos se nám zdáte nějací natěšení! Vždyť první PF 2023... číst článek »
1/61
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--