Fler Fler MAG Hledat ve článcích: keramika
Hledání ve článcích - na hledané spojení keramika nalezeno 320 článků.
Bruslení je dnes věcí samozřejmou. Víte ale, kdy a jak vlastně vzniklo? Že na bruslích se lidé pohybují už od pravěku? Ovšem ti se tímto způsobem nebavili, jako my dnes, ale bylo pro ně užitečnou pomůckou. Dostávali se... číst článek »
Trendy přicházejí a odcházejí… bekovka ale zůstává! Jedny z nejkrásnějších, nejpropracovanějších a nejrozmanitějších dělají R-Line. Rasťo a Janka se v oděvním průmyslu pohybují (téměř) celý život a jde jim... číst článek »
Máme pro vás tip na keramické tvoření, do kterého se můžete pustit společně s dětmi. Je to snadné, stačí vyválet plát světlé hlíny a obkreslit na něj šablonku s obrázkem autobusu. Tvar je třeba vyříznout nožíkem a... číst článek »
To by nebyl konec roku, abychom se nepodívali na vaše kreativní PéeFka! :-) Stejně jako několik předchozích let i letos jste nás potěšili a v klubu Péefkové šílenství přibývají nové a nové kousky. Moc vám za ně... číst článek »
Začínala u kuchyňského stolu, teď už má v domě vlastní dílnu a rok od roku se dostává blíž ke svému snu – živit se tvořením a vyrábět šperky na plný úvazek. Janyko propadla cínování a materiál, který jí teče... číst článek »
Trhy jsou tak nedílnou součástí Vánoc, že se nám ani nechtělo věřit, že by letos být neměly. Vůbec teď nemluvím o nutnosti popíjet přitom nějaké to volume z kelímku a nepovoleně se shlukovat. :) Mluvím o faktu, že na... číst článek »
1/54
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--