Fler Fler MAG Hledat ve článcích: korálky
Hledání ve článcích - na hledané spojení korálky nalezeno 466 článků.
Kdo odemyká klíčem houslovým pět linek, na něž věší svoje jitra, kdo tóny žije - včera, dnes i zítra k životu píseň budí dechem svým, na toho nesedá prach všedností, ten lhostejnosti duši nevydává. Sám hořící -... číst článek »
Jaro je ztělesněním zelené barvy. Ale ne jen tak ledajaké, jen té jediné, svěží, která patří právě jen jaru a jejíž barvu mají první zelené výhonky, které nás po zimě vítají. Pravda, letos nás vítají zhruba o... číst článek »
Spletité jsou cesty života. Své o tom vědí i členky klubu Fler beadweaving team, které vám nyní poodhalí svá původní i současná zaměstnání a svou cestu k šitému šperku. Současně s tím jsme dostaly volnou ruku k... číst článek »
Jako malá hledala suzanah v trávě štěstí. Od hledání čtyřlístků a navlékání korálků na silon se dostala až k výrobě originálních broží s kouzelnými názvy jako Kukadluše, Pobleduše nebo Anděluše. Proč může... číst článek »
Březen už nás tahá na zahrady a otužování nahradily výlety do štěbetající přírody či do měst na venkovní kávu. Tak je spojte s okouknutím novinek u Fler tvůrců a naplánujte si právě teď cesty do České Třebové,... číst článek »
... co byste asi dělali? To je, panečku, záludná otázka! Jestlipak jste o tom někdy přemýšleli? Člověk stále běží v nějakém monotónním rytmu... práce, rodina, běžné povinnosti, občas dovolená... Ale kdyby se vám... číst článek »
1/78
předešlá strana
Menu
--