Fler Fler MAG Hledat ve článcích: korálky
Hledání ve článcích - na hledané spojení korálky nalezeno 439 článků.
A také dnes pokračujeme v háčkovací krasojízdě! :) Vzpomínáte na bělostné háčkované dečky, které zdobily stolky, toaletky a komody vašich babiček? Dříve bývaly křehké bílé krajky součástí každé domácnosti.... číst článek »
Myšlenka, co vám nedá spát. Znáte to? Takhle se Arthela během čtrnácti dnů několikrát vrátila k inzerátu na kurz cínování. Jak to dopadlo, je asi jasné. Teď tahle vystudovaná žurnalistka umí pojmenovat snad všechny... číst článek »
Tato hvězda z nového čísla časopisu Korálki je velmi efektní a přitom jednoduchá na ušití. Korálky na ni se dají zakoupit ve velké škále barev, a tak si můžete hvězdy barevně doladit k další výzdobě. Věříme, že... číst článek »
Tvořili jste jako děti rádi figurky z modelíny/plastelíny? Já ano, ale jelikož se většinou nedalo poznat, co jsem vlastně chtěla vytvořit, vše skončilo v různobarevném slepenci. Nešlo tedy o nic, co by stálo za to uchovat... číst článek »
V tento krásný den hlásím se s posledním dílem série, která měla za úkol probudit ve vás tvořivého ducha. :) Trochu alibisticky bych mohla tvrdit, že to nejlepší nakonec, ale asi by to nebylo úplně objektivní. Posledním... číst článek »
Některé nápady vznikají za pochodu. Nejprve, že si děti udělají misky z kuliček. Ale brzy se ozval zvonek a sousedovic kluci s velociraptorem na ovládání se stali o hodně zajímavějšími než kus hlíny na stole. Z misky... číst článek »
1/74
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--