Fler Fler MAG Hledat ve článcích: korálky
Hledání ve článcích - na hledané spojení korálky nalezeno 416 článků.
Někdy to začne nevinně… a nakonec máte zauzlovaný celý dům! :) slavicek.dyzajn kutila a tvořila odmalička, ale nikdy ji nenapadlo, že by to mohlo být víc než jen koníček. Stihla vystudovat lékařskou fakultu, založit... číst článek »
Jaký tvar patří neodmyslitelně k Vánocům? Koule, samozřejmě. Kulaté je jablíčko, vánoční ozdoba nebo také sněhová koule. S dnešním nápadem z časopisu Korálki si můžete vyrobit kouličku, která vám příští rok... číst článek »
Také milujete sněhové vločky? Prý neexistují dvě stejné ... ale věřím, že s mým návodem je vyrobit zvládnete. Dvě, tři, a klidně i více! :) Snad vám tato tvorba zpříjemní adventní čas a jako bonus jimi pak můžete... číst článek »
Spojení čtyř korálků v kroužek nebo v kytičku už tu mockrát bylo. Tento náramek je další variantou, jednoduchý a přitom jiskřivě elegantní. Obtížnost: 2 Materiál a pomůcky: Množství materiálu níže uvedené... číst článek »
Dnes jsem si pro vás připravila návod na náhrdelník, který můžete považovat tak trochu za kouzelný amulet. Pampeliškové chmýří ve skleněné baňce vám možná splní tajná přání ... a pokud ne, rozhodně k vám alespoň... číst článek »
Na korálkovém trhu lze sehnat také korálky, které svítí ve tmě. Obsahují speciální pigment, který po nasvícení baterkou nebo žárovkou svítí i v úplné tmě. Korálky jsou atraktivní i pro vyrábění s dětmi a na... číst článek »
1/70
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--