Fler Fler MAG Hledat ve článcích: kreativní
Hledání ve článcích - na hledané spojení kreativní nalezeno 792 článků.
Přes den je nattum grafickou designérkou tvořící v digitálním světě. Každý večer pak vymění myš za starý dobrý štětec s barvami a vyrábí praktické a originální kousky s ručně malovanou duší. Neřeší žádné... číst článek »
Pojďte si s námi dnes vyrobit originální dekoraci z betonu a drátů. Že vám to s výtvarným tvořením nejde moc dohromady? Nemějte obavu. Výroba samotné klícky a výplet bude asi na vás, ale s jejím dozdobením pomůžou... číst článek »
Občas je dobré se na staré věci podívat novým pohledem a občas je nutné je přizpůsobit době. Proto se nám po delší odmlce mění váš oblíbený seriál "Zajímaví nováčci" a bude se dívat hlouběji v čase. Prorazit na... číst článek »
 
Víte, jak poznáte, že jste na Moravě? Hadr a okurka změní pohlaví... :-)) S (tou) hadrou v ruce nás ve svém domě přivítala Drátule. Drátováním se živí už 12 let a není divu, má rukopis, který poznáte. Uhodnete, co byl... číst článek »
 
Když kolem panuje žár, dokonale nás osvěží sklenice studené vody, kotníky ponořené v potoce nebo dovádění v mořských vlnách. Povzbuďte se i dekorem s vodními motivy. Stejně jako vlny na potoce, řece, jezeře nebo... číst článek »
Opava, Krnov, Dvůr Králové nad Labem, Kolín, Brno, Olomouc, Přerov, Frýdek-Místek a historicky poprvé se v červnu koná Flerjarmark také ve východočeských Králíkách. Vydejte se podpořit své oblíbené tvůrce a setkat se s... číst článek »
1/132
předešlá strana
Menu
--