Fler Fler MAG Hledat ve článcích: lusinda
Hledání ve článcích - na hledané spojení lusinda nalezeno 39 článků.
Perly nosíme hlavně díky odvážnému přístupu ikonické Coco Chanel, na ně se ale v dnešním článku zaměřovat nebudeme. Naopak z hlubin vyzvedneme perleť a představíme vám její podmanivé tóny schované do bílých,... číst článek »
Móda může být zábavná, nekonvenční a jedinečná. Podle trošku jiných pravidel se ale hraje v určitých částech byznys sektoru. Pracovní dress code má pevně stanovená pravidla, a tak se zdá, že si jejich nositelé nemohou... číst článek »
Cestování nám otevírá oči a servíruje před nás fascinující obzory, zážitky a především požitky. Souhlasíte? A máte už sbaleno? Možná už jen čekáte, až se na vás zaculí správný okamžik. Až přijde, čapněte... číst článek »
Tak dlouho jsme vyhlíželi pořádné letní dny, až k nám zavítaly nefalšované tropy. Dny, kdy je nebe blankytně modré bez jediného obláčku a nezhoupne se ani jeden lísteček na stromě, bychom patrně chtěli trávit u vody.... číst článek »
Silueta útlého pasu v příjemném kontrastu se širokými sukněmi ukrývajícími nadýchané spodničky nás nenechává chladnými ani ve 21. století. Sympatická sofistikovanost a nezředěná elegance se zrodily v 50. letech... číst článek »
O včelách už jsem toho napsala hodně, tak co si dnes povědět něco o vosách? Ale ne jen tak o těch "obyčejných", ale o legendárních skútrech VESPA! Vespa (italsky vosa) je italská značka skútru, která byla zaregistrována... číst článek »
1/7
předešlá strana
Menu
--