Fler Fler MAG Hledat ve článcích: můj
Hledání ve článcích - na hledané spojení můj nalezeno 966 článků.
Zákazník je alfou a omegou vašeho prodeje na Fleru. Kvůli němu jste se rozhodli otevřít si obchod a vypustit svoji tvorbu do světa. Bez něj byste mohli zůstat u tvoření krásných věcí do šuplíku (a to by byla velká... číst článek »
 
Šperkařka Emilie Gelová dnes jistě inspiruje stovky maminek, že i s dvěma malými cácorkami za zády můžete dál pokračovat ve svých snech a vytvořit spoustu krásy i v těch mikroskopických chvilkách, které vám poskytují.... číst článek »
 
 
"Každý dřevo má nějaký tajemství, který se objeví, až se začne opracovávat," říká MIREICH a v dlaních přitom hladí dřevěné jablíčko. Jako malý kluk často trávil čas s dědečkem v jeho stolařské dílničce, kde... číst článek »
 
Na samotě u Prahy. Tam žije, tvoří a podniká Dominika alias STJ. Nehledejte ji ale v žádném vysněném domečku. Jejím domovem je totiž jurta! Bez přípojek, zato s velkým zájmem o ekologii a spotřební minimalismus tam... číst článek »
 
Vydrželi jste někdy u něčeho 50 let? Řemeslník a rozdavač radosti Honza Trdlička takhle dlouho vyřezává betlémy. Je to možné, pokud máte lupénkovou pilku a babičku, která měla dostatek trpělivosti. Nalaďte se s námi do... číst článek »
 
Začínala u kuchyňského stolu, teď už má v domě vlastní dílnu a rok od roku se dostává blíž ke svému snu – živit se tvořením a vyrábět šperky na plný úvazek. Janyko propadla cínování a materiál, který jí teče... číst článek »
1/161
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--