Fler Fler MAG Hledat ve článcích: můj
Hledání ve článcích - na hledané spojení můj nalezeno 1103 článků.
 
Karin najdete na Fleru pod značkou Likeme šperky. Říká, že sklo nemá hranice a k jeho zpracování si vymýšlí a vyrábí vlastní nástroje. Likeme letos slaví 15 let od svého vzniku, a tak jsme se zajeli s naším filmovým... číst článek »
 
Také máte pořád pocit, že byste měli doma vysát a utřít prach, ale nechce se vám do toho? Po přečtení další milé pohádky od Markéty Stříteské s krásnými ilustracemi od tvůrců z klubu Pohádková ilustrace se... číst článek »
 
Nejen půvab a jedinečnost na míru šitých svatebních šatů, ale i téma jejich udržitelnosti rezonuje v duši módní návrhářky Michaely Kleibl. Jak sama říká, přeci jen se většina žen vdává jen jednou za život. A tak se... číst článek »
 
Kdo odemyká klíčem houslovým pět linek, na něž věší svoje jitra, kdo tóny žije - včera, dnes i zítra k životu píseň budí dechem svým, na toho nesedá prach všedností, ten lhostejnosti duši nevydává. Sám hořící -... číst článek »
Bohdana a Jiří jsou v tvorbě i životě sehranou dvojkou. Ona nápady trousí, on je sbírá. Ona výrobky hňácá, on je odlévá. On nejraději pracuje dopoledne, ona večer. Značka Bohda odráží jejich smysl pro humor a ironii.... číst článek »
Malovaná trička, mikiny, tašky, hodiny, krabičky, housle, malované svatební dekorace… Ale i nástěnné malby v hale Dětské kliniky v Českých Budějovicích i okolních školkách. Že je to na jednoho člověka hodně?... číst článek »
1/184
předešlá strana
Menu
--