Fler Fler MAG Hledat ve článcích: můj
Hledání ve článcích - na hledané spojení můj nalezeno 1024 článků.
Vytvořila si logo, vrhla se bezhlavě do šití a už se viděla, jak obléká slavné osobnosti a je na billboardech. Dnes má barunkulus zástup věrných zákaznic, se kterými v symbióze nachází klíč k jejich individuální... číst článek »
 
Její ruce zpracovávají hrubou šamotovou hlínu. A právě díky ní je keramika z dílny KeraMKa tak charakteristická. Otiskuje se do ní nejen její rukopis, trénovaný také uměleckým vzděláním, ale i obrovská láska ke... číst článek »
 
 
Říká, že Fler ji zachránil. A až uslyšíte proč, schválně nám napište pod článek, jestli na tom náhodou nejste stejně. :-)) Jarka, kterou znáte z Fleru pod značkou design JM, cínuje, dělá smalt, vytváří si vlastní... číst článek »
 
Našli se, postavili dům… a bylo potřeba ho zařídit. V milovaném stylu vintage – Provence začaly vznikat první kusy nábytku a dekorací, které se pak zabydlely i na jejich profilu Dílna pod javorem. Jaké byly jejich... číst článek »
 
Milo a útulno vám dnes bude v tomto domě pod láskyplnými křídly pap-ART a její rodiny. Sledujte šikovné prsty, jak z kousku papíru vytváří ozdobné kuličky. Nakonec v každé z těch kuliček objevíte jednu malinkatou... číst článek »
 
Miluje barvy, vzory a rozhodně není plánovací typ. Tak by se dala ve zkratce popsat Lenka Kyzlinková tvořící pod značkou Gløgg. Je ale daleko zajímavější! Pestrobarevné kalhotky perfektních střihů a z přírodních... číst článek »
1/171
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--