Fler Fler MAG Hledat ve článcích: magu
Hledání ve článcích - na hledané spojení magu nalezeno 316 článků.
Někdo potřebuje k tvorbě plout ve vlastních myšlenkách, jiného posouvají veřejné výzvy. Bezvadně na tohle fungují naše tvůrčí Fler kluby. Uzavřené komunity, kde se můžete zcela odhalit, načerpáte rady, podporu nebo... číst článek »
Již několik let jsem v nabídce opakovaně měla šedé pouzdro zdobené trilobitem. Když se prodalo to poslední, nechtěla jsem již poněkolikáté vyrábět další se stejným motivem. Existuje přece mnoho druhů zkamenělin!... číst článek »
Jelikož vím, že leckdo nerad čte dlouhé texty, prozradím vám rovnou pointu celého vyprávění: Dodržujte šábes! Cože? Šabat/sabat/šábes/sobota je sedmý den v týdnu věnovaný odpočinku a opuštění všech pracovních... číst článek »
Na workshopu HA-NA-MI v Česko-japonském kulturním centru v Ostravě jsem se poprvé setkala s tématem Tří přátel zimy. Se zaujetím posílám dál... Tři přátelé zimy - borovice, bambus a slivoň - jsou pro východoasijské... číst článek »
Když tvoříte celý život v digitálním světě (grafický design, fotografie, video, ...), přijde moment, a je to asi i věkem, kdy si uvědomíte, že se ochuzujete o další smyslové vjemy jako dotek nebo vůně fyzického... číst článek »
Lepší titulek by možná byl - jak já píšu obrázkové knížky.  Takže, hurá do toho! Případová studie č. 1 - knížka Vlásky.  Příběh pro Vlásky se mi v hlavě zrodil poté, co jsem vytvořila obrázek holčičky s... číst článek »
1/53
předešlá strana
Menu
--