Fler Fler MAG Hledat ve článcích: magu
Hledání ve článcích - na hledané spojení magu nalezeno 300 článků.
Do předvánoční atmosféry je snadné se zamilovat. Nejrůznějšími světýlky protkané uličky měst a pocukrované špičky střech umocňují příchod svátečních dní i naděje. Letos jsme se rozhodli dát prostor dvěma... číst článek »
My víme, že máte rádi výzvy! A že se také rádi pochlubíte. ;-) Proto opět vyhlašujeme sběr vašich novoročenek alias "péefek" neboli všech druhů a typů vašich PF 2022! Máme na to založený speciální klub "Péefkové... číst článek »
Začínala u kuchyňského stolu, teď už má v domě vlastní dílnu a rok od roku se dostává blíž ke svému snu – živit se tvořením a vyrábět šperky na plný úvazek. Janyko propadla cínování a materiál, který jí teče... číst článek »
K létu patří voda. Ideálně slaná a ve velkém množství. A která jiná výtvarná technika má k vodě blíž než akvarel? To si uvědomuji pokaždé, když se začne oteplovat a já mám silné nutkání se do této techniky... číst článek »
K neodmyslitelné hračce pro holčičky patří panenka. K panence zase kočárek. Pohledem do historie se loutkové kočárky vyráběly jako zmenšeniny velkých kočárů na dítě. Např. tzv. košatiny. K myšlence začít sbírat,... číst článek »
Patřím mezi ty maminky, které si schovávají na památku to nejmenší dětské oblečení, nejoblíbenější hračku, vlásky z prvního stříhání... Poctivě zapisuji všechna poprvé, každý pokrok nebo vtipné hlášky. Ano,... číst článek »
1/50
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--