Fler Fler MAG Hledat ve článcích: návod
Hledání ve článcích - na hledané spojení návod nalezeno 474 článků.
Inspirací k tomuto výrobku byla láska k sukulentům a kaktusům, kterých máme plný parapet, a také nedávná návštěva nové japonské restaurace v Brně. Na každém stole tam mají takové keramické mini zahrádky s pískem a... číst článek »
Hyacinty patří mezi první posly jara. Pro svoje bohaté květenství, intenzivní květinovou vůni a pestrou paletu barev zdobí zahrádky, jarní truhlíky, ale neudělá ostudu ani na slavnostně prostřeném stole. Právě tento... číst článek »
Na oblečení už krajky nosíme jenom výjimečně, protože je to nepraktické. V trendu je sem tam kraječka, ale je s nimi práce. Ovšem když použijete krajky kolem sebe v interiéru, můžete si jejich něhu a ženskost... číst článek »
Jaro si žádá svěží a hravou výzdobu! Pustili jsme se do výroby papírového vajíčka, které bude dostatečně pevné, aby posloužilo jako obal na květináč s jarními cibulovinami. Jako formu použijeme nafukovací balónek,... číst článek »
Jako malá jsem měla hrníček s chlapečkem na trojkolce, za kterým stojí holčička v růžových šatičkách s paraplíčkem. Na tom hrníčku byl tenký zlatý proužek a ten kluk měl bílé vlasy. Bylo mi to vždycky trochu... číst článek »
Také máte každé roční období, potažmo svátky v něm, spojené s určitým stylingem domácnosti? O Vánocích máme rádi své domy či byty útulně vyhřáté a provoněné cukrovím, stromečkem... Ale nyní je právě ten čas,... číst článek »
1/79
předešlá strana
Menu
--