Fler Fler MAG Hledat ve článcích: papírové
Hledání ve článcích - na hledané spojení papírové nalezeno 191 článků.
Jaro si žádá svěží a hravou výzdobu! Pustili jsme se do výroby papírového vajíčka, které bude dostatečně pevné, aby posloužilo jako obal na květináč s jarními cibulovinami. Jako formu použijeme nafukovací balónek,... číst článek »
Baví mě, když můžu ke tvoření použít věci, které mám doma a nemusím pro nic běžet a zbytečně utrácet. Základ kolotoče tvoří zavařovačka od medu, hodila se i papírová taška z nákupu na okraje a stříšku,... číst článek »
Pokojových rostlin není nikdy dost. Přispívají k pohodové atmosféře, celkové estetice místnosti, dokážou prostor osvěžit a zútulnit. Můžeme se těšit z jejich růstu, odpočinout si od denních starostí při jejich... číst článek »
Růžové barvě zrovna neholduju, ale když jsem se pustila do obláčkového tácu, nějak mi přišly na mysl kokosové kuličky a k těm je taková světlá růžovka myslím úplně ideální. Postup je jednoduchý, z pěkně... číst článek »
Dýně a Halloween jsou stejně nerozlučné jako třeba Vánoce a vánoční stromečky. Halloween není český svátek, slaví se 31. října a jeho obdobou jsou naše Dušičky. Vyřezávané dýně jsou ale tak oblíbené, že ho i... číst článek »
Počasí je všelijaké, ale kalendář si je jistý, Vánoce se opravdu přibližují! Žádný stres, ještě je dost času, ale abyste ten stres nezažili ani za měsíc, můžete se začít pomalu inspirovat novým vánočním... číst článek »
1/32
předešlá strana
Menu
--