Fler Fler MAG Hledat ve článcích: papírové
Hledání ve článcích - na hledané spojení papírové nalezeno 167 článků.
 
Vydrželi jste někdy u něčeho 50 let? Řemeslník a rozdavač radosti Honza Trdlička takhle dlouho vyřezává betlémy. Je to možné, pokud máte lupénkovou pilku a babičku, která měla dostatek trpělivosti. Nalaďte se s námi do... číst článek »
 
Trhy jsou tak nedílnou součástí Vánoc, že se nám ani nechtělo věřit, že by letos být neměly. Vůbec teď nemluvím o nutnosti popíjet přitom nějaké to volume z kelímku a nepovoleně se shlukovat. :) Mluvím o faktu, že na... číst článek »
Už se to pomalu blíží ... rozzářené vánoční stromečky plné ozdob a snad ještě rozzářenější dětské oči...  Vánoční stromeček je nepostradatelnou součástí Vánoc v téměř každé domácnosti. Těšíte se, jak... číst článek »
Stačí jeden kousek k tomu, aby se naše chuťové pohárky vznášely v naprosto dekadentním opojení... Luxusní krabičky ovázané mašlemi rozbaluje každý rád, obzvláště pokud uvnitř čekají delikátní čokoládové... číst článek »
Jste letos pečlivější a rozhodli jste se, že všechny vánoční dárky pořídíte už v listopadu? Pak vám kromě lákadel Fleru nabízíme i krásné podzimní Flerjarmarky, kde už můžete pomaličku nasávat atmosféru a... číst článek »
Za našimi prodejci naživo se v září vypravíme k Českým Budějovicím, k Plzni, do Karlových Varů i do Olomouce, těší se ale také Žireč u Dvora Králové nad Labem nebo Mnichovo Hradiště. Jak vidíte, podzimní trasa za... číst článek »
1/28
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--