Fler Fler MAG Hledat ve článcích: polymeru
Hledání ve článcích - na hledané spojení polymeru nalezeno 32 článků.
Tak povídejte, užili jste si dubnové trhy a setkávání s našimi tvůrci naživo? Zítra vás čeká ještě Vrchlabský jarní Flerjarmark (od 9 do 16 hodin na náměstí Míru) a pak už hurá do měsíce lásky. :) Ani květen se... číst článek »
Veverka Zrzka tvoří autorské panenky, elfky, víly a další pohádkové postavičky z říše kouzel a fantazie. Její výrobky jsou takové hračkářství pro děti i dospělé, které ocení sběratelé, milovníci fantasy i ti, co... číst článek »
Indiánské léto už je sice za námi, ale i do listopadu se dá vkročit ozdobena hravými barevnými doplňky. Lehce a ladně s peříčkovými náušnicemi nebo zářivě růžovým přívěskem na krku, konec podzimu nemusí být... číst článek »
Západ slunce je odjakživa mou nejoblíbenější denní dobou, kdy obloha hraje odstíny žluto-oranžové, červené, temně modré až po záblesky růžové. V tomto šperku jsem se pokusila zkombinovat jednoduchou háčkovanou dutinku... číst článek »
Mnohým z vás se do ruky nedostalo krásné dílko, charitativní kalendář na rok 2017, a tak jsme se rozhodli přetisknout návody, které byly jeho součástí, v časopise Korálki znovu. Autorky jim daly lásku a navíc se zřekly... číst článek »
Fler kluby jsou v dalším roce v kondici, a tak tu máme spoustu nových soutěží a výrobků. Pojďte si zahlasovat (pozor, některé už jen dnes a zítra) a vybrat si nějaký ten svůj. Ostatně, proč si sem tam neudělat radost... číst článek »
1/6
předešlá strana
Menu
--