Fler Fler MAG Hledat ve článcích: pryskyřice
Hledání ve článcích - na hledané spojení pryskyřice nalezeno 84 článků.
Opava, Krnov, Dvůr Králové nad Labem, Kolín, Brno, Olomouc, Přerov, Frýdek-Místek a historicky poprvé se v červnu koná Flerjarmark také ve východočeských Králíkách. Vydejte se podpořit své oblíbené tvůrce a setkat se s... číst článek »
Náš národ by se dal charakterizovat mimo jiné i ochotou k oslavě čehokoliv a kdykoliv :-) a blížící se Den dětí jistě nebude výjimkou. I když se tentokrát nebavíme o míchaných drincích, ale o limonádách a místo do... číst článek »
Začínali jako kamarádi, kteří se doma v kuchyni s bruskou z hypermarketu snažili přijít na kloub tajemnému jantaru. Koníček se časem proměnil v řemeslo a z kamarádů se stali manželé tvořící pod značkou Phoenix Amber.... číst článek »
Vstavačovité, chřestotvaré, vstavačotvaré ... tušíte, o čem bude řeč? Vzhledem k názvu článku se jedná čistě o řečnickou otázku a nejen modří již vědí :). Ano, společným jmenovatelem jsou orchideje! Myslím, že... číst článek »
Dřevěný šperk jen málokdo dokáže minout, aniž by se ho dotknul. Ta jemnost a vřelost materiálu, vytvořeného přírodou, je lákavá už na pohled, a tak není divu, že ani v moderních časech nezůstávají dřevěné šperky... číst článek »
Pouštíte na Vánoce lodičkové svíčky z oříšků? Nechte si pár rozpůlených skořápek na výrobu ledních medvědů omotaných šálou, kteří zaručeně rozveselí kytici větviček na slavnostním stole. Pěkně se budou... číst článek »
1/14
předešlá strana
Menu
--