Fler Fler MAG Hledat ve článcích: sítotisk
Hledání ve článcích - na hledané spojení sítotisk nalezeno 79 článků.
Baví mě, když můžu ke tvoření použít věci, které mám doma a nemusím pro nic běžet a zbytečně utrácet. Základ kolotoče tvoří zavařovačka od medu, hodila se i papírová taška z nákupu na okraje a stříšku,... číst článek »
Když jezdila Anna do Plzně na vysokou školu, chyběl jí její chlupatý kamarád. Vyrobila si proto morčátko plyšové. Další originální zvířátka vyrobená technikou tisku na látku v kombinaci s plyšem měla úspěch i u... číst článek »
Když za okny fičí a nikomu se nechce ven, je to ta správná chvíle na hrnek kakaa a společnou zábavu doma u stolu. A také na tvořivý časopis Amos, který je už dlouholetým parťákem Fler magazínu a přináší nám naprosto... číst článek »
Přátelé ruční tvorby a handmade výrobků se v letošním říjnu buď uběhají, nebo budou mít hodně těžké rozhodování. Takový nášup Flerjarmarků, řemeslných trhů a výjimečných akcí tu totiž už dlouho nebyl!... číst článek »
Na podzim se samozřejmě tvoří hodně z přírodnin. Všechny ty zářivé šípky, zralé bobule a lesklé kaštánky jsou tak krásné, v barevném listí budeme za chvíli plavat a vzduchem budou létat pavučinky babího léta. Už... číst článek »
S odlévacími hmotami lze vytvářet ledacos, je k tomu potřeba pouze odlévací materiál a vhodná forma. Naším odlévacím materiálem je lehčená prášková hmota, která se po smíchání s vodou používá pro tvorbu... číst článek »
1/14
předešlá strana
Menu
--