Fler Fler MAG Hledat ve článcích: sítotisk
Hledání ve článcích - na hledané spojení sítotisk nalezeno 66 článků.
Pamatujete, jak se kdysi na základce dělaly ve výtvarce masky ze sádrových obvazů? Tkaninu napuštěnou sádrou lze použít na tvoření libovolných prostorových objektů. Pustili jsme se do výroby jelínka v severském stylu.... číst článek »
Pokud v davu zahlédnete někoho s veselými punčocháči plnými hravých motivů, zpozorněte. Možná totiž koukáte na práci od PokoLoko. :) Do sítotisku se zamilovala právě tady na Fleru a tahle láska trvá. A tak dopoledne,... číst článek »
Šikovní tvůrci jsou tady všichni. Ale jen někteří se mohou chlubit takovou odborností a mezinárodními oceněními jako MAYDA fashion. :) Řemeslo má v genech, nenechala ale nic náhodě a pro jistotu si vystudovala hned tři... číst článek »
Cesty ke štěstí jsou občas klikaté. Když jste ale mydulienka, ani se nenadějete a jedete tím správným směrem jako namydlení. :-) Mýdla nebyla na začátku její srdeční záležitostí, ale našla si k ní cestu. A ona... číst článek »
Máme pro vás pokračování článku Jak vznikají nedělní pohádky (1). I v této druhé části se dočtete o příbězích života a tvorby dalších našich flerových ilustrátorek, které se spojily, aby potěšily flerové... číst článek »
Papír a pratelný? Je to tak. Tento materiál je udržitelný ve smyslu ekologie, jeho přírodní vlákna jsou biologicky odbouratelná. Je pevný, lehký, připomíná kůži, ale není v něm pranic zvířecího. A ano, dá se i vyprat... číst článek »
1/11
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--