Fler Fler MAG Hledat ve článcích: sítotisk
Hledání ve článcích - na hledané spojení sítotisk nalezeno 71 článků.
Malé holky mají rády koníky, snad to mají nějak dáno od přírody. Doma máme spousty koníků a poníků různých barev a velikostí, se kterými se neúnavně pochoduje po kuchyňském stole sem a tam, klopýtá po parapetech nebo... číst článek »
Když je před vámi den plný vaření marmelád, povidel a nakládání hub do octa, není od věci pro klid v kuchyni obětovat jednu zavařovačku dětem, aby v ní vytvořily třeba krajinu s divokým dingem, dinosaurem, ledním... číst článek »
Tvoří v izolaci, považuje se za umělce-mnicha a na tvůrčí cestě mu nejvíce pomohlo porovnání sám sebe s velkými mistry. Jakmile nalezl komarovart svoji tvůrčí půdu, začala vznikat plátna plná živých barev, detailů a... číst článek »
Nevyhazujte krabičky od vajec, dá se z nich znamenitě tvořit! Zvláště kolem velikonočních svátků se tyto kartony doma rychle nastřádají, takže materiálu pro kreativní recyklaci bude jistě dostatek. Využijte jejich... číst článek »
S hřejivým návratem jarní sezóny má nejspíše drtivá většina z nás touhu svůj styl oblékání přepnout do radostnějšího moodu. Nalaďte se na svěží rytmy, jež tancují současnou módní scénou! Jsou jimi totiž... číst článek »
Pamatujete, jak se kdysi na základce dělaly ve výtvarce masky ze sádrových obvazů? Tkaninu napuštěnou sádrou lze použít na tvoření libovolných prostorových objektů. Pustili jsme se do výroby jelínka v severském stylu.... číst článek »
1/12
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--