Fler Fler MAG Hledat ve článcích: svět
Hledání ve článcích - na hledané spojení svět nalezeno 758 článků.
 
Její ruce zpracovávají hrubou šamotovou hlínu. A právě díky ní je keramika z dílny KeraMKa tak charakteristická. Otiskuje se do ní nejen její rukopis, trénovaný také uměleckým vzděláním, ale i obrovská láska ke... číst článek »
 
 
Říká, že Fler ji zachránil. A až uslyšíte proč, schválně nám napište pod článek, jestli na tom náhodou nejste stejně. :-)) Jarka, kterou znáte z Fleru pod značkou design JM, cínuje, dělá smalt, vytváří si vlastní... číst článek »
 
Jak lépe začít nový rok než pohádkou? A když pohádkou, tak z Fler klubu Pohádková ilustrace, tentokrát od ShyArtist. Nový rok s velkým „N“ je den, kdy zavládne ticho po bouřlivé noci, člověk se zklidní, zhluboka... číst článek »
Silueta útlého pasu v příjemném kontrastu se širokými sukněmi ukrývajícími nadýchané spodničky nás nenechává chladnými ani ve 21. století. Sympatická sofistikovanost a nezředěná elegance se zrodily v 50. letech... číst článek »
 
Milo a útulno vám dnes bude v tomto domě pod láskyplnými křídly pap-ART a její rodiny. Sledujte šikovné prsty, jak z kousku papíru vytváří ozdobné kuličky. Nakonec v každé z těch kuliček objevíte jednu malinkatou... číst článek »
 
 
"Vždycky se dá něco učit, mám ještě spoustu věcí, které neumím," říká Saraswati. Kdysi na Fleru narazila na šperk, u kterého nemohla přijít na to, jak je udělaný. Napsala autorce, ta jí vysvětlila techniku, koupila si... číst článek »
 
1/127
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--