Fler Fler MAG Hledat ve článcích: svět
Hledání ve článcích - na hledané spojení svět nalezeno 813 článků.
 
Karin najdete na Fleru pod značkou Likeme šperky. Říká, že sklo nemá hranice a k jeho zpracování si vymýšlí a vyrábí vlastní nástroje. Likeme letos slaví 15 let od svého vzniku, a tak jsme se zajeli s naším filmovým... číst článek »
 
 
Nejen půvab a jedinečnost na míru šitých svatebních šatů, ale i téma jejich udržitelnosti rezonuje v duši módní návrhářky Michaely Kleibl. Jak sama říká, přeci jen se většina žen vdává jen jednou za život. A tak se... číst článek »
 
Pro někoho nutnost, pro jiného zbytečnost. My se jako vždy držíme názoru, že krásné věci nejsou zbytečné - a manžetové knoflíčky navíc dobře poslouží. Tak co o nich víme a hlavně, umí vám Fler nabídnout takové, po... číst článek »
Malovaná trička, mikiny, tašky, hodiny, krabičky, housle, malované svatební dekorace… Ale i nástěnné malby v hale Dětské kliniky v Českých Budějovicích i okolních školkách. Že je to na jednoho člověka hodně?... číst článek »
(red.) Zahlédli jsme ve Fler blozích skvělou výzvu, a tak nás v redakci napadlo, že byste se možná chtěli užitečně pobavit :). Tak předáváme a jsme sami zvědaví, jak to dopadne :). Fler je svět kreativců, a tak právě na... číst článek »
 
Od malička ji to táhlo k šití, ale cestu vyučené dámské krejčové zkřížily bosoboty. Naštěstí :). Ty první ušila KAKU barefoot svému muži ještě na šlapacím stroji. Dnes je schopná vyrobit malou i velkou botu... číst článek »
 
1/136
předešlá strana
Menu
--