Fler Fler MAG Hledat ve článcích: wire
Hledání ve článcích - na hledané spojení wire nalezeno 95 článků.
 
Šperkařka Emilie Gelová dnes jistě inspiruje stovky maminek, že i s dvěma malými cácorkami za zády můžete dál pokračovat ve svých snech a vytvořit spoustu krásy i v těch mikroskopických chvilkách, které vám poskytují.... číst článek »
 
Šperkařka Nady má své kolekce inspirované nejrůznějšími architektonickými obdobími a prvky. Třeba renesanční úpravou fasád, vitrážemi nebo krouženými ornamenty starých mistrů. Její přívěsky a výrazné... číst článek »
Tak jak, milí tvůrci, už jste se vymanili z povánoční letargie? A co vy, naši úžasní zákazníci, zásobeni krásnými věcmi z Fleru, nebo ještě po něčem maličkato pošilháváte? Možná to něco výjimečného najdete... číst článek »
Šperkařská technika, kterou ovládá Marcela Sládková, se jmenuje wire-wrapping. Tedy je to pravda až na takovou maličkost. Marcela totiž tvrdí, že je to vlastně naopak: „Já wire-wrapping neovládám, wire-wrapping ovládá... číst článek »
Říká se, že léto je okurková sezóna. Letos je ale všechno jinak a "v on-linu" práce spíš přibývá. MAG se tentokrát přes léto ani nezastavil a Fler kluby? No také na tom nejsou vůbec zle s aktivitou! I v srpnu zde vznikla... číst článek »
Ellka vyrábí osobité šperky, pro které je předlohou sama čarodějka Příroda. Zásnubní prstýnky, náušnice pro miminka, řetízek pro kamarádku ke kulatinám… To všechno jsou šperky pro vzácné chvíle, které... číst článek »
1/16
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--