Fler Fler MAG Hledat ve článcích: wrapping
Hledání ve článcích - na hledané spojení wrapping nalezeno 71 článků.
Duben je za rohem a my víme, že se už nemůžete dočkat, až vyrazíte na trhy a zase si popovídáte se svými oblíbenými tvůrci! :) Kde je v dubnu najdete, si povíme právě dnes. A pak znovu za 14 dní, protože dubnových trhů... číst článek »
S lehkostí, radostí, s radostnou energií. Katerinela usedá ke své tvorbě jen tehdy, když opravdu chce, a na jejích špercích je to vidět. S drátky se seznámila na táboře ochránců přírody a je velké štěstí, že u ní... číst článek »
 
Šperkařka Emilie Gelová dnes jistě inspiruje stovky maminek, že i s dvěma malými cácorkami za zády můžete dál pokračovat ve svých snech a vytvořit spoustu krásy i v těch mikroskopických chvilkách, které vám poskytují.... číst článek »
 
Šperkařka Nady má své kolekce inspirované nejrůznějšími architektonickými obdobími a prvky. Třeba renesanční úpravou fasád, vitrážemi nebo krouženými ornamenty starých mistrů. Její přívěsky a výrazné... číst článek »
Tak jak, milí tvůrci, už jste se vymanili z povánoční letargie? A co vy, naši úžasní zákazníci, zásobeni krásnými věcmi z Fleru, nebo ještě po něčem maličkato pošilháváte? Možná to něco výjimečného najdete... číst článek »
Šperkařská technika, kterou ovládá Marcela Sládková, se jmenuje wire-wrapping. Tedy je to pravda až na takovou maličkost. Marcela totiž tvrdí, že je to vlastně naopak: „Já wire-wrapping neovládám, wire-wrapping ovládá... číst článek »
1/12
předešlá strana
Menu
--