Fler Offline web včetně přehledu tvůrců

Facebooková pozvánka na Fler Offline

Trvalo to přes tři roky, než jsme se odhodlali. K čemu? K uspořádání prodejní "offline" akce, na které se budou moct potkat všichni fandové Fleru. Už je to ale definitivní, a proto vás srdečně zveme: 27. listopadu, tedy v první adventní neděli, proběhne první Fler Offline. Po třech letech existence Fleru už je zkrátka nejvyšší čas se na jedno odpoledne alespoň symbolicky odpojit od internetu...

Myšlenka na to, uspořádat vlastní akci, v nás zrála hodně dlouho. Ten správný čas ale nastal až letos, kdy jsme se shodli, že už to dál nebudeme odkládat. Uspořádáme předvánoční trh, kde bude možné nakoupit dárky pro celou rodinu.

V sortimentu jsme měli jasno celkem rychle. Akcí zaměřených na módu už je dostatek, zkusíme to trochu jinak. Vybereme tvůrce, kteří nabízejí bytové doplňky. Šperky. Kabelky. Věci pro děti. Výtvory z papíru. Prostě všechno to, co na Fleru tak rádi nakupujete a co se hodí jako ideální vánoční dárek.

Sortiment jsme rozdělili do čtyř skupin:

  • Pro radost ženám (a taky maličko mužům)
  • Do bytu a domu
  • Pro děti
  • Papírnictví

Protože jsme přípravy chtěli udržet v tajnosti co nejdelší dobu, začali jsme potichu oslovovat tvůrce. A k naší velké radosti kývli skoro všichni a navíc to vypadalo, že se jim myšlenka Fler Offlinu zamlouvá. Mnoho tvůrců budete mít možnost vidět na offline prodejní akci vůbec poprvé!

Zbývalo dohodnout podrobnosti, navrhnout web a logo...

A pak už jen pozvat vás všechny, kteří Fleru fandíte a myšlenka předvánočních handmade nákupů je vám sympatická. Přijďte se podívat, popovídat si, pokochat se, nakoupit.

Slibujeme, že Offline bude stát za to!

 

Fler Offline

27. listopadu 2011 od 11 hodin do večera

Michnův palác - Praha (Malá Strana)

 

webové stránky Fler Offline a přehled tvůrců (aneb všechno to, co se do článku nevešlo)

facebooková pozvánka na Fler Offline (potvrzením účasti a pozváním přátel nám pomůžete šířit informaci o akci, děkujeme!)

Co tomu říkáte? Přijdete? Napište nám (a buďte na nás hodní, jsme totiž trošku nervózní :) a my zatím budeme chystat všechno potřebné. Samozřejmě budeme i postupně představovat zúčastněné tvůrce a lákat vás, tohle je jen předkrm...

P. S. Nezapomeňte sledovat Fler Facebook, kde budeme postupně zveřejňovat podrobnosti.