Fler Fler MAG Články od autora: lucie.bed
Hledání podle autora - na hledané spojení lucie.bed nalezeno 252 článků.
Někdy to začne nevinně… a nakonec máte zauzlovaný celý dům! :) slavicek.dyzajn kutila a tvořila odmalička, ale nikdy ji nenapadlo, že by to mohlo být víc než jen koníček. Stihla vystudovat lékařskou fakultu, založit... číst článek »
Trendy přicházejí a odcházejí… bekovka ale zůstává! Jedny z nejkrásnějších, nejpropracovanějších a nejrozmanitějších dělají R-Line. Rasťo a Janka se v oděvním průmyslu pohybují (téměř) celý život a jde jim... číst článek »
Pokud v davu zahlédnete někoho s veselými punčocháči plnými hravých motivů, zpozorněte. Možná totiž koukáte na práci od PokoLoko. :) Do sítotisku se zamilovala právě tady na Fleru a tahle láska trvá. A tak dopoledne,... číst článek »
Na samotě u Prahy. Tam žije, tvoří a podniká Dominika alias STJ. Nehledejte ji ale v žádném vysněném domečku. Jejím domovem je totiž jurta! Bez přípojek, zato s velkým zájmem o ekologii a spotřební minimalismus tam... číst článek »
Začínala u kuchyňského stolu, teď už má v domě vlastní dílnu a rok od roku se dostává blíž ke svému snu – živit se tvořením a vyrábět šperky na plný úvazek. Janyko propadla cínování a materiál, který jí teče... číst článek »
Na jakém místě najdete minimalismus, orient, české tradice, len a modrotisk? Přece u K.BANA! :) Inspiruje ji Japonsko, ale miluje lokálnost, ve své tvorbě je nadčasová a tvoří pro všechny, kteří mají rádi jednoduchost,... číst článek »
1/42
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--