Fler Fler MAG Články od autora: lucie.bed
Hledání podle autora - na hledané spojení lucie.bed nalezeno 304 článků.
Vytvořila si logo, vrhla se bezhlavě do šití a už se viděla, jak obléká slavné osobnosti a je na billboardech. Dnes má barunkulus zástup věrných zákaznic, se kterými v symbióze nachází klíč k jejich individuální... číst článek »
Život, který by vydal snad na tři. Možná proto má MajkaM na Fleru rovnou tři profily ;). Rodiče byli restaurátoři a jí bylo jasné, že se uměním bude také živit. Vystudovala sochařství, vytváří ze dřeva i kamene... číst článek »
V novém rozhovoru zavítáme trochu dále, až na střední Slovensko. To není jenom domovem krásné přírody, ale i těch nejpohodlnějších hygge bytových doplňků od Vikea. Jsou heboučké, chumlavé a z každého dýchá klid... číst článek »
Myšlenka, co vám nedá spát. Znáte to? Takhle se Arthela během čtrnácti dnů několikrát vrátila k inzerátu na kurz cínování. Jak to dopadlo, je asi jasné. Teď tahle vystudovaná žurnalistka umí pojmenovat snad všechny... číst článek »
Našli se, postavili dům… a bylo potřeba ho zařídit. V milovaném stylu vintage – Provence začaly vznikat první kusy nábytku a dekorací, které se pak zabydlely i na jejich profilu Dílna pod javorem. Jaké byly jejich... číst článek »
Miluje barvy, vzory a rozhodně není plánovací typ. Tak by se dala ve zkratce popsat Lenka Kyzlinková tvořící pod značkou Gløgg. Je ale daleko zajímavější! Pestrobarevné kalhotky perfektních střihů a z přírodních... číst článek »
1/51
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--