Fler Fler MAG Hledat ve článcích: jak
Hledání ve článcích - na hledané spojení jak nalezeno 2625 článků.
Někteří tvůrci jdou svojí tvůrčí cestou odmalička. Jako macioza. Vystudovala broušení a rytí drahých kamenů, pokračovala zlatnictvím a stříbrnictvím, po škole zakotvila na 10 let v restaurátorské dílně a teď… Tak... číst článek »
Titulek jsem si vypůjčila z mé oblíbené stejnojmenné knihy Jamese F. Twymana. Pojednává o způsobu vaření, který má velký vliv na lidskou duši a srdce. V našich končinách bychom použili starou známou, možná i mírně... číst článek »
 
"V Česku už plstění nikdo nevyučuje," říká Katka, kterou znáte z Fleru jako FeltedRainbow. Její plstěné klobouky, oděvy a doplňky pro domácnost jsou skutečně velmi specifické a jak sama říká, vlnou na nich spíše... číst článek »
 
Do toho pravého, hřejivého jara máme ještě docela daleko, ale naše kreativita už se opět začíná probouzet ze zimního spánku. Zkraťte si čekání našimi hravými módními kombinacemi! Tentokrát vaší pozornosti nabízíme... číst článek »
Na počátku byl časopis - konkrétně časopis Kreativ. Ten totiž Martinu stojící za značkou Maty Design přivedl k háčkování. Dekorace do bytu tvořila už předtím, když ji ale kromě rodiny začali kvůli výrobkům... číst článek »
Pampeliška neboli smetánka lékařská... zářivé sluníčko, lidově je známa jako smetánka lékařská, hadí mlíčí, husí kap, kačenek, kačinec, kašinec, lucerničky, lucerny, lví zub, mléč, mléčný lupen, mlíčí,... číst článek »
1/438
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--