Fler Fler MAG Hledat ve článcích: šití
Hledání ve článcích - na hledané spojení šití nalezeno 539 článků.
Kamarádky v osobním životě, parťačky v tom profesním. Poppyhead bags měly od začátku jasnou vizi a cestu. Umělecká duše jedné a obchodní zkušenost té druhé šly zkrátka dohromady. Když mají navíc obě ještě stejný... číst článek »
Únorové rozmary počasí nechme stranou - i druhý měsíc v roce je totiž perfektně vhodný k pořádání trhů a venkovních akcí! Únor je navíc dobou masopustů, a tak vás dnes pozveme hned na dva pestré a zábavné: do... číst článek »
Vytvořila si logo, vrhla se bezhlavě do šití a už se viděla, jak obléká slavné osobnosti a je na billboardech. Dnes má barunkulus zástup věrných zákaznic, se kterými v symbióze nachází klíč k jejich individuální... číst článek »
Miluje barvy, vzory a rozhodně není plánovací typ. Tak by se dala ve zkratce popsat Lenka Kyzlinková tvořící pod značkou Gløgg. Je ale daleko zajímavější! Pestrobarevné kalhotky perfektních střihů a z přírodních... číst článek »
Šití je pro ni láska, záliba, zábava a na její výtvory budete koukat Jako Zjara. Vlastní střihy propojuje s různými způsoby dekoru a přidává do nich prvky z dalších technik, například výšivku a linoryt. Zbytky látek... číst článek »
Svojí cestou rodinu překvapila, na Fleru si to ale bez PP STYLE neumíme představit. Jako malá raději hrála fotbal, když ale objevila babiččin šicí stroj, její cesta se stočila neočekávaným směrem. Tatínek ji naučil... číst článek »
1/90
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--