Fler Fler MAG Hledat ve článcích: šití
Hledání ve článcích - na hledané spojení šití nalezeno 508 článků.
Trendy přicházejí a odcházejí… bekovka ale zůstává! Jedny z nejkrásnějších, nejpropracovanějších a nejrozmanitějších dělají R-Line. Rasťo a Janka se v oděvním průmyslu pohybují (téměř) celý život a jde jim... číst článek »
Na samotě u Prahy. Tam žije, tvoří a podniká Dominika alias STJ. Nehledejte ji ale v žádném vysněném domečku. Jejím domovem je totiž jurta! Bez přípojek, zato s velkým zájmem o ekologii a spotřební minimalismus tam... číst článek »
Na jakém místě najdete minimalismus, orient, české tradice, len a modrotisk? Přece u K.BANA! :) Inspiruje ji Japonsko, ale miluje lokálnost, ve své tvorbě je nadčasová a tvoří pro všechny, kteří mají rádi jednoduchost,... číst článek »
Když žák předčí svého učitele. O tom by mohla Linai vyprávět! Dlouhé roky zasvětila práci pro českou textilku, když ale objevila v jejích skladech len, kterého si nikdo nevšímal, rozhodla se ho zachránit. V práci dala... číst článek »
Spojení čtyř korálků v kroužek nebo v kytičku už tu mockrát bylo. Tento náramek je další variantou, jednoduchý a přitom jiskřivě elegantní. Obtížnost: 2 Materiál a pomůcky: Množství materiálu níže uvedené... číst článek »
Láska na celý život. Tu pociťují Allon nejen k tvorbě, ale především k sobě navzájem. :) Tohle manželské duo funguje perfektně v osobním životě, skvěle se ale doplňuje i v dílně. Ona malířka zbožňující... číst článek »
1/85
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--