Fler Fler MAG Hledat ve článcích: focení
Hledání ve článcích - na hledané spojení focení nalezeno 251 článků.
Každý máme nějakou slabost. Pro Lucii alias Limi to jsou látky všeho druhu. Kupuje je po kilech a z těch pak tvoří kouzelné a extravagantní taštičky a peněženky na různé drobnosti. Jaká jsou její kritéria na výběr... číst článek »
"Viděl jsem to na vlastní oči." "Dokud neuvidím, neuvěřím." ... Z těchto a podobných ustálených spojení cítíme, že svůj zrak vnímáme jako silný verifikátor vnějšího světa. Ale můžeme svým očím opravdu za všech... číst článek »
Učitelka s duší umělkyně Abina žije zasypaná korálky a pletacími jehlicemi. Netradiční šperky se naučila tvořit sama od nuly a dnes jí pod rukama vznikají propracované kousky s úžasnými detaily. Proč jí matematika... číst článek »
Jitka má velmi vřelý vztah ke lnu, což se promítá do oblečení dělaného s láskou a neskutečným okem pro detail. Nejpopulárnějším kouskem od Kelerky jsou pánské košile, ovšem hned v závěsu jsou i dámské šaty a... číst článek »
Natálie je žena mnoha talentů a schopností. Její skromný repertoár koníčků a dovedností se skládá z grafiky, kreslení, malování, rytí, korálkování, tisknutí, šití, focení a mnoha dalšího. Část z těchto... číst článek »
Už od mala ji to táhlo k šicímu stroji. Dnes na něm Veronika z my dress your dress tvoří kromě každodenních nadčasových kousků i netradiční kostýmy na umělecké disciplíny včetně pole dance, akrobacie, gymnastiky a... číst článek »
1/42
předešlá strana
Menu
--