Fler Fler MAG Hledat ve článcích: focení
Hledání ve článcích - na hledané spojení focení nalezeno 241 článků.
Modelování z hlíny je velmi kreativní a také terapeutická disciplína a lze tak vyrobit leccos, ať už modelujete z volné ruky nebo lepíte výrobek z plátů jako já. Člověk na všechno zapomene a prostě se jen soustředí na... číst článek »
Jaký jej chceš mít, takový bude. Jak chceš, kdy chceš. Spousty možností. Prostě jak chceš... Fakt... O čem tohle povídání vlastně je? O životě? No jo, taky. Ale vezmu to jinými klikatými cestičkami. Totiž: žádný... číst článek »
Potkáte ji ve světě mezi verši, scénami filmových mistrů, látkami a párkrát na cestě k ní možná zakopnete o upletený košík, hrnčířský kruh nebo uklouznete po paličkách. Johana z Ateliéru Na Tvrzi žije život... číst článek »
Tvůrčí duše byla odjakživa, jen na to dlouho neměla čas. Když začala Bird on Birch hledat rovnováhu, ten čas přišel. Propadla suchému plstění a z rouna a korálků tvoří úžasné šperky, do kterých vkládá svoje... číst článek »
(Nejspíše smyšlený, ale přesto poučný) příběh o Picassově ubrouskové kresbě: Pablo Picasso seděl u stolečku pařížské kavárny a popíjel kávu. Všimla si ho procházející žena, která slavného umělce ihned poznala.... číst článek »
Martapa to neměla v životě jednoduché. Nejdříve se věnovala šití, osud ji ale zavál úplně jinam. Nyní sleduje svět z vozíčku, ale neztrácí nic ze své tvůrčí energie. Objevila kameny, našla si cestu k cínování,... číst článek »
1/41
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--