Fler Fler MAG Hledat ve článcích: focení
Hledání ve článcích - na hledané spojení focení nalezeno 230 článků.
Někdy to začne nevinně… a nakonec máte zauzlovaný celý dům! :) slavicek.dyzajn kutila a tvořila odmalička, ale nikdy ji nenapadlo, že by to mohlo být víc než jen koníček. Stihla vystudovat lékařskou fakultu, založit... číst článek »
Mílovými kroky se blíží Vánoce. To znamená dárečky, návštěvy, procházky zimní krajinou, sáňkování, koulování... a po tom všem není nic lepšího, než si dát horký čaj či kávu, případně svařák, zachumlat se... číst článek »
Srdce jak z kamene. To Celestýn nemá, rozhodně vám ale takové dokáže vytvořit! :) Začalo to jako forma seberealizace, nakonec ke kamenům unikla nejen od každodenních povinností, ale i od původního zaměstnání. Vybírá a... číst článek »
Říká se, že průměrný čtenář dnes udrží pozornost při čtení souvislého textu maximálně dvě minuty. My víme, že VY máte na víc! A proto jsme tu s náloží dalších životních příběhů, které přivedly nové... číst článek »
Zní vám dnešní nadpis trochu jako šifra nebo kouzlo? Tak to je záměr. Protože my vás dnes chceme okouzlit letně-podzimními nováčky na Fleru. V prostoru, kde nohy mají studánky, materiál nemá limity, krabice jsou bezedné a... číst článek »
Cesty ke štěstí jsou občas klikaté. Když jste ale mydulienka, ani se nenadějete a jedete tím správným směrem jako namydlení. :-) Mýdla nebyla na začátku její srdeční záležitostí, ale našla si k ní cestu. A ona... číst článek »
1/39
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--