Fler Fler MAG Hledat ve článcích: fotografování
Hledání ve článcích - na hledané spojení fotografování nalezeno 92 článků.
Zuzana ze Zualu design se může pyšnit opravdu pestrým uměleckým vzděláním, ke kterému ji vedla její zvídavost a neschopnost se nezlepšovat. Právě během studií náhodou objevila lásku k hliníku a grafice. Dnes se věnuje... číst článek »
Nestačí jen fotit, chce to tisknout a tisknout! Jasně, že mají smartphony superschopnosti a vyskládají vám vzpomínkovou sérii i s hudbou, jak nejlíp dokážou. Ale řekneme vám tajemství: vy to umíte líp. Taky si... číst článek »
Pro Sylvu z s-beads stačila láska pro perle a korálky, kahan a pořádné nadšení pro věc. Vinutí ji naprosto pohltilo a později následovalo foukání skla i smaltování. Jak vznikly její první korálky a jak se začlenit do... číst článek »
Její práce je nejenom skvostem šperkařského minimalismu, ale má i hlubší emoční rovinu. Rodné kořeny Vika Mayzel Jewelery a její životní cesta skrze Ukrajinu a Tel Aviv se promítají do elegantní a zajímavé tvorby,... číst článek »
Někteří tvůrci jdou svojí tvůrčí cestou odmalička. Jako macioza. Vystudovala broušení a rytí drahých kamenů, pokračovala zlatnictvím a stříbrnictvím, po škole zakotvila na 10 let v restaurátorské dílně a teď… Tak... číst článek »
Kamarádky v osobním životě, parťačky v tom profesním. Poppyhead bags měly od začátku jasnou vizi a cestu. Umělecká duše jedné a obchodní zkušenost té druhé šly zkrátka dohromady. Když mají navíc obě ještě stejný... číst článek »
1/16
předešlá strana
Menu
--