Fler Fler MAG Hledat ve článcích: fotografování
Hledání ve článcích - na hledané spojení fotografování nalezeno 83 článků.
Jaký tvar patří neodmyslitelně k Vánocům? Koule, samozřejmě. Kulaté je jablíčko, vánoční ozdoba nebo také sněhová koule. S dnešním nápadem z časopisu Korálki si můžete vyrobit kouličku, která vám příští rok... číst článek »
Kroužkování ráda doplňuji korálky nebo gumovými kroužky. V tomto návodu si můžete rovnou vyzkoušet práci s obojím. Obtížnost: 2 Materiál a pomůcky: 2x ploché kleště bez zoubků 5/1,2 kroužek z eloxovaného hliníku:... číst článek »
Kdo víte, co jsou Semínkovny zač, možná si teď ťukáte na čelo. Semínkovna, to je přeci krabice někde v knihovně nebo na ulici a z ní si lidé můžou zadarmo brát semínka na zahradu. Máte i nemáte pravdu. Semínkovna je... číst článek »
Znají je všechny svobodné duše, lesní víly, čarodějky a princezny, ale i holčičky, slečny a paní, které se prostě rozhodly být krásné a cítit se volně. 3 kavky šijí, protože nemůžou jinak, a v hlavě jim přitom... číst článek »
Vím, že jsem slibovala Paříž a svoji módní přehlídku, ale musím se podělit o nedávné zkušenosti/zážitky a doufám, že pro vás budou inspirací, jak si poradit s nečekaným. Například když se snažíte udělat krásnou... číst článek »
Vím, že pojem ledovec zná nejspíš každý, ale trocha osvěty na začátek nikomu určitě neuškodí. :-) Ledovce jsou ohromné pozůstatky doby ledové, které se vyskytují na všech kontinentech, s výjimkou Austrálie. Díky... číst článek »
1/14
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--