Fler Fler MAG Hledat ve článcích: mischka
Hledání ve článcích - na hledané spojení mischka nalezeno 19 článků.
Tvůrčí duše byla odjakživa, jen na to dlouho neměla čas. Když začala Bird on Birch hledat rovnováhu, ten čas přišel. Propadla suchému plstění a z rouna a korálků tvoří úžasné šperky, do kterých vkládá svoje... číst článek »
"Minulý měsíc jsem byla po dlouhé době v divadle. Vnímala jsem, jak ženy chtějí být opět krásné. Některé zvolily dokonce plesové šaty. Tak navrhuji téma "Zářit jako hvězda ...". Vytvořte libovolný šperk... číst článek »
Než jsme my lidé změnili krajinu k obrazu svému, bylo v ní pro ptáky daleko více potravy. Zimy jsou u nás sice v průměru mírnější než dříve, s úbytkem přirozené potravy a míst k úkrytu jsou ale zimní měsíce stále... číst článek »
Také jako já milujete tajemný svět, kde vládnou čáry a kouzla a dobro nakonec vždy zvítězí nad zlem? A říkají vám něco pojmy zlatonka, máslový ležák, famfrpál, viteál a další? Pak jste tady a teď naprosto správně!... číst článek »
Blíží se podzim a zima, tedy doba sychravých dnů a dlouhých večerů. A to je přesně ten čas, který si žádá rozsvítit den i myšlenky korálkovou výšivkou. Je něžná, je krásná a kromě toho, že potěší duši... číst článek »
Léto, prázdniny, dovolená... Pojďte se s námi vydat na výlet do lesa! Ale nebude to jen tak nějaký obyčejný les, nejdeme sbírat ani houby ani borůvky, zajímá nás dřevo. Nuda, říkáte? Kdepak, míříme do pravěkého lesa... číst článek »
1/4
předešlá strana
Menu
--