Fler Fler MAG Hledat ve článcích: návody
Hledání ve článcích - na hledané spojení návody nalezeno 159 článků.
Pamatujete, jak se kdysi na základce dělaly ve výtvarce masky ze sádrových obvazů? Tkaninu napuštěnou sádrou lze použít na tvoření libovolných prostorových objektů. Pustili jsme se do výroby jelínka v severském stylu.... číst článek »
Zákazník je alfou a omegou vašeho prodeje na Fleru. Kvůli němu jste se rozhodli otevřít si obchod a vypustit svoji tvorbu do světa. Bez něj byste mohli zůstat u tvoření krásných věcí do šuplíku (a to by byla velká... číst článek »
Máme pro vás tip na keramické tvoření, do kterého se můžete pustit společně s dětmi. Je to snadné, stačí vyválet plát světlé hlíny a obkreslit na něj šablonku s obrázkem autobusu. Tvar je třeba vyříznout nožíkem a... číst článek »
Naše keramická dekorace je něco mezi květem astry a vločkou. Křehká mozaika je tvořena z proužků hlíny vytvarovaných do slziček. Takovýchto slziček k sobě můžete slepit libovolné množství a vytvořit tak finální... číst článek »
Mnohými nenáviděná, jinými milovaná, v pohádkách ani kolem kurníků není zrovna oblíbenou návštěvnicí, ale má svoje místo jak v přírodě, tak i v mnoha bajkách, pověstech a pohádkách. Je jí přisuzována celá... číst článek »
Pokud se kamarádíte s kynutým těstem, tak to dobře znáte, rádo se lepí. K vykrajování vdolků, koblížků nebo třeba koláčků lze použít sklenici nebo třeba hrnek. Ale ouha, občas to nejde dobře vyklepnout, tvoří se... číst článek »
1/27
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--