Fler Fler MAG Hledat ve článcích: návody
Hledání ve článcích - na hledané spojení návody nalezeno 199 článků.
Hyacinty patří mezi první posly jara. Pro svoje bohaté květenství, intenzivní květinovou vůni a pestrou paletu barev zdobí zahrádky, jarní truhlíky, ale neudělá ostudu ani na slavnostně prostřeném stole. Právě tento... číst článek »
Jaro si žádá svěží a hravou výzdobu! Pustili jsme se do výroby papírového vajíčka, které bude dostatečně pevné, aby posloužilo jako obal na květináč s jarními cibulovinami. Jako formu použijeme nafukovací balónek,... číst článek »
Začínali jako kamarádi, kteří se doma v kuchyni s bruskou z hypermarketu snažili přijít na kloub tajemnému jantaru. Koníček se časem proměnil v řemeslo a z kamarádů se stali manželé tvořící pod značkou Phoenix Amber.... číst článek »
Jako malá jsem měla hrníček s chlapečkem na trojkolce, za kterým stojí holčička v růžových šatičkách s paraplíčkem. Na tom hrníčku byl tenký zlatý proužek a ten kluk měl bílé vlasy. Bylo mi to vždycky trochu... číst článek »
V Irsku jsem strávila v kuse tři měsíce, a i když to není mnoho, za tu dobu jsem si ho zamilovala. Je zelené, svěží, drsné a tajemné. Jeho dějiny jsou úchvatné a knihy, které o něm byly napsány, se čtou jedním dechem.... číst článek »
Blíží se Velikonoce a k nim neodmyslitelně patří zdobení vajíček. Doma barvíme vejce hlavně v cibulových slupkách. Přijde mi to rychlé, snadné a takové na jistotu. V naší malé zelenině za rohem mají už od zimy... číst článek »
1/34
předešlá strana
Menu
--