Fler Fler MAG Hledat ve článcích: panenky
Hledání ve článcích - na hledané spojení panenky nalezeno 176 článků.
Také máte pořád pocit, že byste měli doma vysát a utřít prach, ale nechce se vám do toho? Po přečtení další milé pohádky od Markéty Stříteské s krásnými ilustracemi od tvůrců z klubu Pohádková ilustrace se... číst článek »
Petit Point Kovacec a Maria Stransky ve Vídni, Janet Granger v Anglii a například Natalia Frank ve Spojených státech. To je pár světových dílen, které se zabývají nesmírně náročnou technikou vyšívání tzv. "petit point",... číst článek »
Z rodiny prakticky smýšlejících intelektuálů se úplnou náhodou dostala k hlíně. A bylo to. Jakmile si Bédina přičichla ke keramice, už pro ni nebylo cesty nazpět. Dnes se živí tvořením všemožných keramických... číst článek »
Martiny umělecké já žije ve světě kompromisů a protikladů. Vždy ji lákalo kombinovat neobvyklé materiály a střihy, na které si jen tak někdo netroufne. To se ukázalo být receptem na ojedinělé, osvěžující a lichotivé... číst článek »
V módě jsme my ženy většinou svéhlavé, toužíme se odlišit a alespoň trochu vyčnívat z davu. Ale co se týká touhy vlastnit panenku Barbie? Tu jsme měly všechny stejnou! Jen já ji nikdy nedostala. :-) Již před více než... číst článek »
Toužíte po útulném hřejivém teplu domova? Pak vyzkoušejte venkovský styl!  Jeho největší předností je útulnost, pohodlí a nadčasovost. Nemusí být vždy perfektně uklizený, ale všichni členové domácnosti se v něm... číst článek »
1/30
předešlá strana
Menu
--