Fler Fler MAG Hledat ve článcích: panenky
Hledání ve článcích - na hledané spojení panenky nalezeno 154 článků.
Někdy to začne nevinně… a nakonec máte zauzlovaný celý dům! :) slavicek.dyzajn kutila a tvořila odmalička, ale nikdy ji nenapadlo, že by to mohlo být víc než jen koníček. Stihla vystudovat lékařskou fakultu, založit... číst článek »
Začalo to v dětství šitím pro panenky. Ze záliby se ale stala vášeň, a z té nakonec i samotné povolání. mushadress se díky dětem vrátila k tomu, co ji lákalo celý život, a dělá to s pečlivostí, láskou a... číst článek »
Vítejte u dalšího dílu našeho nového unikátního seriálu o plyšových medvídcích. Protože se v něm věnujeme skutečně sběratelským hračkám, řekli jsme si v úvodu, co je klasický medvídek a přidali jsme vám navíc... číst článek »
K neodmyslitelné hračce pro holčičky patří panenka. K panence zase kočárek. Pohledem do historie se loutkové kočárky vyráběly jako zmenšeniny velkých kočárů na dítě. Např. tzv. košatiny. K myšlence začít sbírat,... číst článek »
Všechny děti si hrají. Je tomu tak, od kdy je světem svět. Ale s čím si hrají nejraději? Možná je to panenka, možná je to autíčko, vláček nebo zvířátko. Stejně si myslím, že všichni milují medvídka. Kluci, holky i... číst článek »
Rozhlížíte se po hezké originální textilní hračce? To bychom pro vás měli horký tip! Nádherné myšky, kočičky, ale i andělíčky umí z bavlny či lnu vykouzlit Lidunka. Šití ji provází odmalička, a dokonce ho má na... číst článek »
1/26
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--