Fler Fler MAG Hledat ve článcích: pletení
Hledání ve článcích - na hledané spojení pletení nalezeno 201 článků.
Malovaná trička, mikiny, tašky, hodiny, krabičky, housle, malované svatební dekorace… Ale i nástěnné malby v hale Dětské kliniky v Českých Budějovicích i okolních školkách. Že je to na jednoho člověka hodně?... číst článek »
Při přemýšlení, co s volným časem na rodičovské dovolené, se Šárce do cesty připletl starý šicí stroj po babičce. Spojila milované kreslení s šitím, a tak vznikly její první zipové kapsičky s nažehlovanou grafikou... číst článek »
Milovníci rukodělných trhů se mají po návratu z jarních prázdnin nač těšit: Flerjarmarky přinesou rozpustilou velikonoční náladu do Čech východních / Česká Třebová, Olomouc, Přerov, Ostrava, jižních / Ivančice i... číst článek »
Klub Pohádková ilustrace se probudil ze zimního spánku a s příchodem jara vám a vašim dětem přináší další milou a krásně ilustrovanou pohádku. Tentokrát ji pro vás napsala kamínková StoneJane. Přejeme vám... číst článek »
... co byste asi dělali? To je, panečku, záludná otázka! Jestlipak jste o tom někdy přemýšleli? Člověk stále běží v nějakém monotónním rytmu... práce, rodina, běžné povinnosti, občas dovolená... Ale kdyby se vám... číst článek »
Dny se prodlužují, jaro se blíží, a tak je tady nový jarní Kreativ! Naše šikovná dekorstylistka spolu se svým manželem zvládne vyrobit a zkrášlit asi všechno. Tak jsme je poprosili, aby do každého čísla připravili... číst článek »
1/34
předešlá strana
Menu
--