Fler Fler MAG Hledat ve článcích: pletení
Hledání ve článcích - na hledané spojení pletení nalezeno 162 článků.
Medvědi jsou stvoření "šetřící energií", takže když už je zvedneme z pelíšků, krabiček či pokojů, chceme, aby jim to seklo! A tak není divu, že existují také medvědí soutěže krásy. Vítejte u dalšího dílu... číst článek »
Podzim je jedno ze čtyř ročních období, přechod mezi létem a zimou. A je to svým způsobem chvíle, kdy se ty nejdivočejší barevné představy přetaví ve skutečnost... Astronomický podzim začíná podzimní rovnodenností... číst článek »
Za našimi prodejci naživo se v září vypravíme k Českým Budějovicím, k Plzni, do Karlových Varů i do Olomouce, těší se ale také Žireč u Dvora Králové nad Labem nebo Mnichovo Hradiště. Jak vidíte, podzimní trasa za... číst článek »
Věda, která se zabývá motýly, se nazývá lepidopterologie. Vědecké pojmenování Lepidoptera zavedl Carl Linné, zakladatel moderní systematické biologie, a je odvozeno z řeckých slov lepidos (šupina) a pteron (křídlo). Odtud... číst článek »
Nezdolnost, síla a neskutečná vůle do života. To všechno najdete U Pihulky. Přestože jí život tvorbu příliš neulehčuje, nikdy se nevzdává a aktivní zůstává rovnou na 4 svých profilech. Nejmilejší je jí sice plstění... číst článek »
Podstatou toho, co dělá Lucie Svobodová, je sešívání korálků k sobě. Hezky jeden po druhém, stovky, tisíce, desetitisíce. Výsledkem jsou něžné doplňky bohatě zdobené mačkanými korálky, střapečky, broušenými... číst článek »
1/27
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--