Fler Fler MAG Hledat ve článcích: plstění
Hledání ve článcích - na hledané spojení plstění nalezeno 100 článků.
Jako malá hledala suzanah v trávě štěstí. Od hledání čtyřlístků a navlékání korálků na silon se dostala až k výrobě originálních broží s kouzelnými názvy jako Kukadluše, Pobleduše nebo Anděluše. Proč může... číst článek »
Dovolujeme si podotknouti, že ctěnému návštěvnictvu už se to blíží. Předvánoční Flerjarmarky jsou zde! A zde. A také v Olomouci. Jihlavě. Ve Dvoře Králové nad Labem. V Brně, Chebu, Soběslavi i Ejpovicích. V Třebíči,... číst článek »
Přátelé ruční tvorby a handmade výrobků se v letošním říjnu buď uběhají, nebo budou mít hodně těžké rozhodování. Takový nášup Flerjarmarků, řemeslných trhů a výjimečných akcí tu totiž už dlouho nebyl!... číst článek »
Dnes s Fler Klubem Poetika budeme lehce cestovat. Vezmeme vás do míst, která nás oslovila a nemůžeme na ně zapomenout. Vězte, že vás pozveme opravdu do různých koutů světa. Jako vždy na úvod báseň a po ní se už nechte... číst článek »
Zkusila všechno možné, nakonec ale byZita vždycky skončila za šicím strojem. Miluje látky a vzory, které může kombinovat, a ze všech barev, tvarů, motivů, suchých zipů a hravých prvků vytváří látkové knížky, které... číst článek »
 
"V Česku už plstění nikdo nevyučuje," říká Katka, kterou znáte z Fleru jako FeltedRainbow. Její plstěné klobouky, oděvy a doplňky pro domácnost jsou skutečně velmi specifické a jak sama říká, vlnou na nich spíše... číst článek »
 
1/17
předešlá strana
Menu
--