Fler Fler MAG Hledat ve článcích: plstění
Hledání ve článcích - na hledané spojení plstění nalezeno 93 článků.
Nikdy nevíte, co vám změní život. Třeba výlet do Slavonic! Když městečko, přilehlou Maříž a textilní dílnu Zuzany Krajčovičové navštívila DančaK, byla lapena. Začala šít, šťastnou náhodou poté i plstit a tato... číst článek »
Tak to tu dlouho nebylo! Hned 13 listopadových akcí nám zaslalo své pozvánky, abyste věděli, kam se vrtnout při listopadových toulkách za nákupy. :) Zapište si tedy do deníčků: Olomouc, Jihlava, Český Brod, Třebíč,... číst článek »
S postupujícím podzimem se hlásím s druhou částí tvořivého seriálu, abyste se nám náhodou nenudili! ;) Tentokrát se pověnujeme plstění. Technice, která sahá daleko do minulých století, až mezi nomády, kteří... číst článek »
Tvůrčí duše byla odjakživa, jen na to dlouho neměla čas. Když začala Bird on Birch hledat rovnováhu, ten čas přišel. Propadla suchému plstění a z rouna a korálků tvoří úžasné šperky, do kterých vkládá svoje... číst článek »
Decentní, jemné, minimalistické. Takové šperky tvoří nejraději Magdaléna Brabencová. Její největší inspirací jsou minerály a dává jim rozličnou podobu. Nápadů má plnou hlavu, ale výjimkou nejsou ani šperky na míru... číst článek »
Medvědi jsou stvoření "šetřící energií", takže když už je zvedneme z pelíšků, krabiček či pokojů, chceme, aby jim to seklo! A tak není divu, že existují také medvědí soutěže krásy. Vítejte u dalšího dílu... číst článek »
1/16
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--