Fler Fler MAG Fler workshop

Květináč kavárna

Modelování z hlíny je velmi kreativní a také terapeutická disciplína a lze tak vyrobit leccos, ať už modelujete z volné ruky nebo lepíte výrobek z plátů jako já. Člověk na všechno zapomene a prostě se jen soustředí na... číst článek »
Malé holky mají rády koníky, snad to mají nějak dáno od přírody. Doma máme spousty koníků a poníků různých barev a velikostí, se kterými se neúnavně pochoduje po kuchyňském stole sem a tam, klopýtá po parapetech nebo... číst článek »
Rok utekl jako voda a už je zase čas vytáhnout krabici s nápisem vánoční ozdoby. Letos nám ke slámovým ozdůbkám, perníčkům a figurkám ze slaného těsta, která jsem dávala na stromeček už jako malá holka, přibude i... číst článek »
Teplou pleteninu dopřejte i neživým součástem domácnosti, budou díky ní na dotyk měkoučké a hřejivé a to se v zimě moc hodí. Připravila Denisa Bartošová • fotografoval Petr Karšulín Oblečené lahve Tohle je... číst článek »
Když je před vámi den plný vaření marmelád, povidel a nakládání hub do octa, není od věci pro klid v kuchyni obětovat jednu zavařovačku dětem, aby v ní vytvořily třeba krajinu s divokým dingem, dinosaurem, ledním... číst článek »
Na výtvarku jsem měla na základce hodnou paní učitelku, ale byla to pořád dokola klovatina, voskovky, zapouštění vodovek, rozfoukávaná tuš a na podzim samozřejmě kaštanová zvířátka, tiskátka z brambor a otisky listů.... číst článek »
1/56
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--