Fler Fler MAG Články od autora: Nel Foberová
Hledání podle autora - na hledané spojení Nel Foberová nalezeno 117 článků.
Kombinace malé výšky spolu s křehkou tělesnou konstitucí vám nejspíše nezaručí přímý vstup na mola světových přehlídek, přesto se však nemusíte vzdát módního stylu! Jsme přesvědčeni, že lze do půvabu obléknout... číst článek »
Drobná francouzská dáma, v jejímž nitru sídlila nezdolně pevná vůle, víra v lepší zítřky, ale především talent, kterým si podmanila svět (minimálně ten módní). Nahlédněte s námi za oponu životního příběhu... číst článek »
Když na sebe obléknete žlutou, je zkrátka nemožné mít špatnou náladu. Tak jednoduše zní pravidla optimismu. V redakci vnímáme, že lehce melancholickou esenci podzimních dní je přímo žádoucí prozářit barvou... číst článek »
Bezstarostným prázdninovým dnům sice už definitivně musíme zamávat šátečkem, ale víkendový odpočinek v klidné náruči venkova si stále můžeme ještě dosyta užít! Nechte se inspirovat naším průvodcem, který vás... číst článek »
Extravagantní smršť světélkujících barev do módy poprvé vnesla disco éra vrcholící v 80. letech minulého století. Z tanečního parketu se však svítivé neony velmi rychle dostaly také do běžného života. Zdá se, že... číst článek »
Pro někoho nezbytná součást každodenní reality, pro jiného svěží způsob, jak vyladit svoji osobitou image. Brýle však byly ještě na počátku 20. století všeobecně ve společnosti vnímány spíše jako veskrze... číst článek »
1/20
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--