Fler Fler MAG Články od autora: Markéta Stříteská
Hledání podle autora - na hledané spojení Markéta Stříteská nalezeno 25 článků.
Jak lépe začít nový rok než pohádkou? A když pohádkou, tak z Fler klubu Pohádková ilustrace, tentokrát od ShyArtist. Nový rok s velkým „N“ je den, kdy zavládne ticho po bouřlivé noci, člověk se zklidní, zhluboka... číst článek »
Další měsíc a další pohádka jen a jen pro vás z Fler klubu Pohádková ilustrace. Tentokrát ji napsala Ála Taškárna a je o velkém přátelství a o toleranci, bez které se neobejde žádné soužití. Starého, hodného... číst článek »
Přinášíme vám další pohádku z dílny Fler klubu Pohádková ilustrace, jejíž autorkou je kamínková StoneJane. Je to pohádka o znesvářených sousedkách a o tom, jak se to dělá, aby byl mezi nimi i v celém domě zase mír.... číst článek »
Začíná školní rok a děti se vracejí do lavic. Ve škole si pak určitě vyprávějí, co zažily o prázdninách. Děti v naší dnešní pohádce od VeronikyArt zažily opravdové dobrodružství, když zachraňovaly králíka... číst článek »
Dnešní doba fandí kompostérům a biopopelnicím. To je jasné a je to moc dobře. Ale že by biopopelnice měla svou vlastní pohádku, o tom jsme ještě neslyšeli. A přece je to tak. S první červnovou nedělí do vašich domovů... číst článek »
První máj je lásky čas. To věděl už i Karel Hynek Mácha. A když první máj připadne na neděli, tak se láska násobí. Nejen lidská, ale třeba i ta koňská. A právě o koních je dnešní nedělní pohádka od... číst článek »
1/5
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--