Fler Fler MAG Články od autora: Nady
Hledání podle autora - na hledané spojení Nady nalezeno 37 článků.
Není nad to si všechno pěkně naplánovat, promyslet, rozkreslit a připravit. Jenže občas, přes všechny ty plány, je všechno jinak. S Chryzkrosem to bylo přesně tak. Teda původně to měl být trochu jiný náhrdelník... Měla... číst článek »
Čas ubíhá jako voda a v půli prázdnin se blíží další semifinálové klání v meziklubové soutěži MaŘeNA aneb MAteriálem a ŘEmesly NApříč. Pro ty, kdo ji ještě "nepotkali", jde ve zkratce o soutěž Fler klubů,... číst článek »
Pošmournou náladu vám dokáže zlepšit Eva Pavlíková. Stačí si pořídit některou z roztomilých příšerek a šperků, které na Fleru tvoří pod značkou Jelly-fish. Proč si říkáš zrovna Jelly-fish, tedy medúza? „To... číst článek »
...takovou odvahu musíte mít, když se vám něco nepodaří. Naštěstí pro Fler a spoustu nadšených zákazníků, Adéla Urbanová ji měla. Její virtuální krámek na adrese  www.fler.cz/adelaide-design dnes hýří barvami. Co... číst článek »
Doby reálného socialismu jsou sice už dávno za námi, nicméně stále platí, že u nás (potažmo ani v Evropě) neseženete takové materiály jako v US. A tak když jsem měla možnost jet do Států, nemohla jsem vynechat... číst článek »
Když jsme loni vyhlašovali nové soutěže, napsali jsme o nich jen to nejdůležitější. Dnes poodkryjeme více o MaŘeNě aneb soutěži, která to vzala MAteriály a ŘEmesly NApříč. "Kdo ji má na svědomí, není důležité..."... číst článek »
1/7
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--