Fler Fler MAG Hledat ve článcích: bačuta
Hledání ve článcích - na hledané spojení bačuta nalezeno 15 článků.
V módě jsme my ženy většinou svéhlavé, toužíme se odlišit a alespoň trochu vyčnívat z davu. Ale co se týká touhy vlastnit panenku Barbie? Tu jsme měly všechny stejnou! Jen já ji nikdy nedostala. :-) Již před více než... číst článek »
U značky bačuta najdete zboží, které vydrží. Praktické tašky, jemné kabelky i elegantní batohy. Některé obarvené, jiné v přírodních odstínech, ale všechny ručně vyráběné podle vlastního návrhu, tak, aby byla... číst článek »
S láskou šijete, vyrábíte šperky nebo hračky a napadlo vás, že by se to dalo zpeněžit? Nejste si jistí, jestli se bude nebo nebude jednat o podnikání? Nevíte, jak a kde to vše vypapírovat? Kolik budete z podnikání platit... číst článek »
Pavlína a Zuzana jsou dvě sestry, které milují pletení, a výsledky své činnosti nabízejí na profilu BerBer. O všem, co je s pletením spojené, od nedostatku trpělivosti přes pocity trapnosti, až po jeho relaxační účinky,... číst článek »
Dnešní rozhovor je především pro fanoušky papíru. KometkaK totiž vyrábí originální blahopřání, se kterými se ta v obchodech nemohou srovnávat. Člověk by chtěl mít narozeniny každý den, jen aby mohl jejích přání... číst článek »
Sníme o skříni, při jejímž otevření na nás každé ráno vypadne outfit jak ze žurnálu. V něm pak vzletně vyběhneme do ulic plné pozitivní energie, která se umocní při míjení nejedné výlohy, protože se líbíme samy... číst článek »
1/3
předešlá strana
Menu
--