Fler Fler MAG Hledat ve článcích: dara
Hledání ve článcích - na hledané spojení dara nalezeno 30 článků.
Sebevyjádření jdoucí ruku v ruce s naší osobností už dnes není problém obléknout do správně padnoucí autenticity. Do karet nám přitom mohou hrát nespoutané tóny znějící z ruchu ulice. Slyšíte? Vklouzněte do víru... číst článek »
Neustále tvořící a permanentně v pohybu. Jestli něco u Maya.art nenajdete, tak je to stereotyp a nuda. A pro její tvorbu to platí dvojnásob! Žádná technika jí není cizí, nebojí se jich spojit i více najednou a vytvořit... číst článek »
Včera jsme se mrkli na pár zajímavostí kolem kabelek a jejich nošení (Vyberte si v podzimní kampani svou novou lásku!) a dnes pro vás máme skutečnou lahůdku! Vybrali jsme to nejlepší z historie kabelek a sepsali pár... číst článek »
Také se bojíte, že na váš vysněný den bude pršet? Nemusíte. Bude to jen jiné a neobvyklé a navíc se říká, že vám prší štěstí. Takže - pojďme si projít pár výhod, které nám naopak deštivý svatební den... číst článek »
Dávno tomu dávno, v dobách, kdy jsme ještě neměli plnou linku plastových boxíků s nepasujícími víčky, lidé přepravovali své občerstvení na výlety v hliníkových krabičkách. Byly to multifunkční přenašeče obědů,... číst článek »
V prvním článku jsme si vysvětlili princip, jak se dopočítat k nákladové ceně výrobku. Přečtěte si ho, ať víte, na co navazujeme. Martina, která chce šít kabelky, už ví, že do ceny musí započítat nejen materiál na... číst článek »
1/5
předešlá strana
Menu
--