Fler Fler MAG Hledat ve článcích: fotit
Hledání ve článcích - na hledané spojení fotit nalezeno 118 článků.
Říká se, že průměrný čtenář dnes udrží pozornost při čtení souvislého textu maximálně dvě minuty. My víme, že VY máte na víc! A proto jsme tu s náloží dalších životních příběhů, které přivedly nové... číst článek »
Zní vám dnešní nadpis trochu jako šifra nebo kouzlo? Tak to je záměr. Protože my vás dnes chceme okouzlit letně-podzimními nováčky na Fleru. V prostoru, kde nohy mají studánky, materiál nemá limity, krabice jsou bezedné a... číst článek »
Pokud alespoň občas zabrousíte na facebookovou stránku Fleru, asi už jste zaznamenali, že každý měsíc její záhlaví zdobí ilustrace nebo obraz od jiného Fler tvůrce. A teď bychom rádi dali možnost vám všem udělat si... číst článek »
Setkal se s tím nejeden tvůrce – do svého výrobku dáte život, ale jednání se subdodavateli je složité a občas vám celou radost z výsledku zkazí. Lenka z Gingerprint se proto zařídila po svém. Za tisky, které u ní... číst článek »
Aneb pohlednice z prázdnin Je konec prázdnin a Nestejní zdraví všechny své příznivce v letní soutěži. Další covidové léto, které cestování dvakrát nepřeje, je za námi. Teda, jasně, že je možné se vydat na cesty, ale... číst článek »
Máme pro vás pokračování článku Jak vznikají nedělní pohádky (1). I v této druhé části se dočtete o příbězích života a tvorby dalších našich flerových ilustrátorek, které se spojily, aby potěšily flerové... číst článek »
1/20
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--