Fler Fler MAG Hledat ve článcích: fotit
Hledání ve článcích - na hledané spojení fotit nalezeno 132 článků.
Říkáte si: "No bože, kámen, obyčejný kámen, co s ním." Možná si to ani neuvědomujete, ale kámen je odjakživa nedílnou součástí našich životů. Je jeden z nejstarších stavebních materiálů, v pravěku lidé... číst článek »
Malovaná trička, mikiny, tašky, hodiny, krabičky, housle, malované svatební dekorace… Ale i nástěnné malby v hale Dětské kliniky v Českých Budějovicích i okolních školkách. Že je to na jednoho člověka hodně?... číst článek »
Je duben a příroda udělala skok. Ze zimního ladění přímo do rozpuku květů. Jsem tu u pracovního stolu a strom před oknem se proměnil v kytici jabloňových květů. Taková obnova, co na nic nečeká. A na tom stole mi leží... číst článek »
Při přemýšlení, co s volným časem na rodičovské dovolené, se Šárce do cesty připletl starý šicí stroj po babičce. Spojila milované kreslení s šitím, a tak vznikly její první zipové kapsičky s nažehlovanou grafikou... číst článek »
Zimní příroda obléká svůj bílý šat s nádechem ledové krásy, sněhová přikrývka pokrývá v něžném doteku každý koutek krajiny a vytváří pohádkovou scenérii. Příběh zimy začíná a s ním i tanec třpytivých... číst článek »
Čas vánoční je za námi a nyní můžeme jen vzpomínat. Jaký byl kapr, jaká vánočka a jaké byly dárky? Toť otázka! :) Každý rok se to opakuje a každý rok je to jiné. Přemýšlíte, hledáte, nakupujete a možná i... číst článek »
1/22
předešlá strana
Menu
--