Lucii neboli Lusindu a její typické, barevné kabelky jistě poznáte. Ale všimli jste si, že je na Fleru už tři roky? A věděli jste, že vlastně nikdy předtím nešila? Pak v ní díky Fleru "pukly saze" a začala dělat to, co v sobě celý život držela. (Opět vám tedy i dnes ukazujeme, že když se chce, všechno jde :-)  Lusindinu zpověď pro vás doprovází její dcera Terezka na saxofon.

Neuvěřitelnou náhodou se mi dostal do ruky módní časopis, kde byl odkaz na Fler - a já jsem byla okamžitě unešená..."

"Já jsem do té doby doopravdy nešila, ale chtěla jsem to zkusit. Tak jsem řekla manželovi, že potřebuju šicí stroj... a už tři roky šiju kabelky."

"Moje dcera Terezka mi pomáhá fotit zboží - a všechno jí sluší. Moje zákaznice jsou odvážné a sebevědomé."

"Kabelky mě baví kvůli tomu, že v nich není žádné omezení. Trávím na nich velice mnoho času."

"Když vybírám látky, samozřejmě vybírám, aby bylo na šaty i na kabelku. Mám ráda, když jsou látky s vtipem a myslím si, že to jsou látky japonské."

"Když jsem byla malá, naši nepoznali, že inklinuju k těmhle věcem, takže  jsem musela chodit na sport, což bylo pro mě naprostý utrpení..."

"Baví mě i dekorovat, proto nakupuji látky i na běhouny a ubrusy - a pak mě to moc baví fotit. Zapálím svíčky, udělám atmosféru, naaranžuju si to... a budu moc ráda, když to tak budou mít i všichni ostatní u sebe doma."