Fler Fler MAG Články od autora: Fler MAG
Hledání podle autora - na hledané spojení Fler MAG nalezeno 162 článků.
Vánoční cukroví, po kterém se nepřibírá. :-) To je sen! Existuje? Jistě, ale musíte si ho místo pečení ušít. :-)) Vyrobit lze různé tvary, pro zjednodušení dnešního návodu pro nové číslo časopisu Korálki jsme... číst článek »
Jestli se něčím firma Fiskars opravdu proslavila, tak jsou to nůžky. V roce 1967 jako první na světě zahajuje výrobu nůžek s plastovými rukojeťmi. Ty oranžové jsou jedním z nejznámějších výrobků společnosti... číst článek »
Když se v rukách řezbáře Radima Salamánka roztančí dláto a dřevěná palička, ožívají bloky dřeva ptáčky, koníky, květy i figurkami. Jejich otisky pak zkrášlují voňavé sváteční perníky. Je to řemeslo, nebo... číst článek »
Domácí výroba roušek se v Česku stává hitem. S narůstajícím počtem případů současné pandemie koronaviru jsou totiž ochranné prostředky nedostatkovým zbožím. Studie přitom poukazují, že nové bavlněné triko... číst článek »
První módní dílo Jany Kronovetrové byl nejspíš obdélníček s dírkami pro ruce v mikrovelikosti pro barbínu. Zatímco jiné holčičky tímto pokusem se šitím končí, Jana moc ráda pokračuje. První její opravdový kousek... číst článek »
Jsi mladý designér, studuješ design nebo tě zkrátka baví vytvářet něco zajímavého a kreativního? Chceš ukázat, co dokážeš? Nakopnout svoji kariéru? Tak právě ty by ses měl přihlásit do soutěže Best in Design, která... číst článek »
1/27
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--