Fler Fler MAG Články od autora: Dag
Hledání podle autora - na hledané spojení Dag nalezeno 11 článků.
S teplými barvami se setkáváme v přírodě hlavně na podzim, pokud se však podzim vydaří a nastoupí pravé babí léto, pak nastává barevně snad nejkrásnější zahradní období ... je úžasné brodit se v popadaném... číst článek »
Po minulém kole na téma Ptačí říše se šperkaři, zapojení ve výzvě In-spirare, najednou ocitli v naprosto jiné oblasti. Také hýří barvami a tvary, ale jsou v ní pouze obrazy. Zato obrazy velice slavné - od pana malíře... číst článek »
Právě v těchto dnech otevřela pražská zoo zbrusu nový "Rákosův pavilon", což jsme samozřejmě na Fleru všichni věděli, a proto jsme k tomuto datu směřovali i další kolo oblíbené meziklubové soutěže In-spirare. A nebo... číst článek »
Minulé kolo bylo ve znamení dřeva, skla a kovu, tentokrát jsme si pro vás v meziklubové výzvě In-spirare vymysleli sklo v netradiční podobě. Jako střepy. Zadání znělo: Náhrdelník /je možná i souprava/, vytvořený ze... číst článek »
Asi se shodneme, že navrhnout a vyrobit šperk, který je inspirovaný nějakou stavbou (nebo architektonickým prvkem) a ještě se dá nosit v běžném životě, není vůbec snadné. My pro vás takové šperky máme. Vznikly v... číst článek »
In-spirare a pokračování meziklubových hrátek čtyř různých klubů nad jedním tématem se tentokrát inspirovalo stavbami. A mohly to být kostely, brány, kapličky, jednotlivé stavby nebo detaily z nich - třeba kostelní okno,... číst článek »
1/2
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--