Fler Fler MAG Hledat ve článcích: ffotoradce
Hledání ve článcích - na hledané spojení ffotoradce nalezeno 21 článků.
Jak prezentovat pilné tkaní, aniž by koberec ležel jen tak na podlaze nebo trávníku? Přeci jen, tolik krásných romantických zákoutí, bez vystěhování většiny nábytku a rušivých rohů, doma nemáme a jakkoliv se snažíte,... číst článek »
Že je focení výrobků pro prodej řehole, už všichni víme :) Minule jsme se tedy motivačně mrkli k některým prodejcům z Fleru, jak se jim fotí, když jsou sami sobě modelkou. No a dnes pro vás máme další motivační várku,... číst článek »
"Krčila jsem se na balkoně ve třech vrstvách teplého oblečení, prsty mi pomalu, ale jistě umrzaly a jediné, na co jsem dokázala myslet, byla horká vana..." Všichni prodávající moc dobře ví, že fotka zboží je to, co na... číst článek »
V seriálu "Než stiskneme spoušť..." jsme postupně prošli základní aspekty fotografování produktů. Nazrál čas, abychom předané informace shrnuli. A podívali se na věc trochu s nadhledem. Tak tedy směle do toho! Zboží si... číst článek »
Doposud jsme v seriálu "Než stiskneme spoušť..." fotografovali zboží na podložce. V tomto díle se budeme věnovat fotografování zboží v prostoru. Při fotografování v prostoru uplatníme stejná základní pravidla, jako tomu... číst článek »
V sérii "Než stiskneme spoušť..." jsme se již podívali na zoubek pozadí, světlu, výřezům i úhlu pohledu a měřítku. Tentokrát budeme komponovat a aranžovat. Některé fotografie jsou příjemné na pohled, zatímco jiné,... číst článek »
1/4
předešlá strana
Menu
--