Je tu říjen, v klubech už to naplno hučí a soutěže frčí! Máme pro vás k podvečernímu čaji oblíbený přehled kde, kdo, co a do kdy v soutěžních klubech.

Hlasujeme

  • Dnes končí paví hlasování v klubu Polární záře. Kdo rád paví barvy, určitě si i vybere nějaký ten přírůstek do domácnosti nebo na sebe :)

 

 

Kde se přidat a co se chystá

  • Zkuste se přidat k Nestejným. Ti cirkusovým tématem ukončili romanticko-historizující triptych a otevřeli nový, tentokráte na téma "domov". Příště, v dušičkovém a halloweenském čase, se s nimi tedy podíváme, jak bydlí čarodějnice. Máte-li chuť se přidat, zkuste zaklepat.
  • Fler klub Cardmaking bude stříhat a zase spojovat materiál v barvách podzimu. Také krásná paletka - a můžete se přidat. Podmínky zde, termín do 20. října.

 

Tabule cti a věčné slávy

  • Fler Klub šitého šperku zveřejnil výsledky své překrásné soutěže "Modlitba za Zemi" a řeknu vám, že tentokrát jsem si vítězku tipla úplně bezpečně. Náhrdelník "Živá planeta" - vyšívaný strom z japonských a českých korálků, dozdobený zlomky amazonitu, s dlouhými "kořeny" zakončenými Swarovski Teardrop přívěsky, který na zadanou barevnou paletku ušila maatja.beads, zůstane mým favoritem, dokud nezmizí do prodaných (a sím vás, udělejte to někdo dřív, než já! :-))
    PeS: Nezapomeňte si prohlédnout i ostatní soutěžní šperky, najdete tam skutečné skvosty.

 

 

  • Hlasování Písničkového soutěžního klubu tentokrát potěšilo nejednoho fanouška skupiny Queen a jejich hitu "Don´t stop Me now!" Úplně nejvíc nejlepšatější se vám zdála a tedy vyhrála duhová raketa, mířící k Marsu! Jejím autorem je hravé Hravokádo a můžete ji mít i vy!

 

A komu to nestačilo...

...má jako vždy kromě samotného MAGu na Fleru ke čtení ještě spoustu dalších pěkných věcí.

 

 

 

 

 

Úvodní foto: Živá planeta - vyšívaný korálkový náhrdelník od maatja.beads