Tašky, kabely a kabelky... Přiznejme si, že nás, ženy, prostě fascinují. Obzvlášť jsou-li ručně vyrobené, co kus to originál a ještě je za nimi zajímavý příběh. Ten Martiny začal ve chvíli, kdy jako studentka Univerzity Tomáše Bati v oboru návrhářství obuvi a módních doplňků marně hledala praxi. A tak se před čtyřmi roky pustila do rozvoje vlastní značky "dado design". Dnes se živí tím, co ji nejvíc baví. A v našem videu možná motivuje ke změně konečně i vás :-)

 

"Kůži mám ráda proto, že se jedná o velmi přírodní materiál. Je kvalitní, krásně voní..."

 

"...a nejvíc mě fascinuje, že kožené výrobky přežívají své zákazníky."

 

"Mám ráda velkou zásobu kůží. Je z čeho vybírat i šít. Mé zákaznice chtějí hlavně hořčicovou, hnědou, červenou, zelenou a další různé barvičky."

 

"Není to práce, ale koníček. A mým skalním fanouškem je moje maminka, která má v šatníku už několik mých kabelek a podporuje mě."

 

"Oceňuji, že v dílně můžu být sama a jsem si svým vlastním pánem. To si pustím rádio, zpívám si tu a někdy si i zatancuju :-) Schválně jsem si zakázala mít tu internet, a tak se Fleru věnuji až večer."

 

"Tohle patří mezi mé nejoblíbenější kousky."

 

"Důležitým pomocníkem při šití je právě tenhle starý stroj. Sehnala jsem ho od jednoho pána, který na něm dříve šil ve Svitu. Takže si myslím, že stroj má minimálně 60 let..."

 

"Myslím si, že každá zákaznice si u mě najde tu svou kabelku, ať už je jí dvacet nebo šedesát. A já na ně dávám doživotní záruku."

 

"Chci, aby lidé vnímali dado design jako s láskou ručně vyráběné kabelky a módní doplňky, protože všechno od začátku až po zaslání poštou dělám já - a opravdu ráda a s láskou :-)"