Odvážní, krásní, úžasní a roztomilí… takoví byli podle hodnocení hlasujících všichni adepti na Flermiššáka 2016. Celý leden jste mohli hlasovat o nej modela Fleru. Bitva to byla lítá, typicky holčičí, nechybělo ovlivňování hlasujících a zastrašování soupeřů, nicméně už víme, kdo je nejkrásnější, a tak jsme tady s tim vápnem :-)

My ženy z re-ce-sákova klubu jsme dlouho přemýšlely o cenách pro vítěze... Všem nominovaným se dostalo velké Flerové pozornosti, slov obdivu a barevných pajtašů, takže cen zcela jistě již netřeba. Kdyby měl ovšem někdo z budoucích sponzorů pocit, že cen třeba, může je poslat mně a já je možná předám. Kdyby měl nějaký pocit někdo z vítězů, například pocit, že si odměnu zaslouží, nechť mi předá osobně písemnou žádost. Termín a vinárnu upřesníme. Třeba mu pak ušiju diplom.

Ačkoli hlasující brblali, že se to nedá, že jsou všichni stejně úžasní a nejlepší, nakonec Flermiššáka 2016 vybrali.

Vítěz se dal předpokládat. Že je to Favorit měl psáno nad hlavou… A ještě je jen v limitované edici!

(Tady jsou všichni v plné sestavě a celé své kráse, kdyby je ještě někdo náhodou neviděl.)

Tramtadadá!!!

Nejvíc hlasů, přesně 136, a titul Flermiššák 2016 získal model firmy BIKO! Velké blahopřání!

Tričko Favorit - limitovaná edice od BIKO

Myslíte, že by svoje prvenství model získal i s fotkou zpoza mříží, parohatou nebo s klackem na hlavě? Ano, to vše je ON!

 

Druhé místo a titul 1. Viceflermiššák 2016 se 106 hlasy od vás získalo polonahé svalnaté tělo, co by vás spolehlivě ochránilo. Pokud by vám ho tuitui půjčila. Gratulujeme oběma!!

Kdybychom daly Flermiššákovi korunu, měly bychom dávat za 2. místo dvoukoruny? Jen malé zamyšlení, stejně Mišáček nedostane nic. Ale prohlídnout si ho můžeme zepředu, zezadu a dokonce i s jeho druhou tváří. Zespodu ani shora k vidění není.

 

 

A 2. Viceflermiššákem 2016 se stáváááá … Honza se svým půllitrem na hlavě z dílny joja.v! Dostal od vás 99 hlasů.
To se taky dalo čekat. Nejoblíbenější pití v českých luzích. V hájích možná taky. Na Moravě už je to trošku ve při s vínem. Nebo slivovicí? Každopádně je to vražedná kombinace – fešák a pivo! Třetí nejlepší model z celého Fleru! Honzo, blahopřejeme!

<span>Honzova půllitrová-hobby čepka | <a href="https://www.fler.cz/flermag/146351/n/11703/full_cg904doh1b.jpg" target="_blank">Zobrazit plnou velikost fotografie</a></span>

Honzova půllitrová - hobby čepka od joja.v

Pokud chcete najít u joja.v ještě nějakou mužnou fotku, musíte pátrat v prodaných. Honza jde na dračku. Našly jsme Vojenskou, Rezavou, Vlasteneckou… Sluší mu to na každé!

Honzova fousatá-Military brunet-sada s nákrčníkem Honzova fousatá-Lišák v nočním tichu Honzova fousatá-Vlastenec senior

 

Nevím, jestli jste si toho všimli – článek se nám stává lehce poučným v oblasti marketingu. Vyhrál „Favorit“, druhý je „K mání je jen jeden“ a třetím nejlepším je pořádnej chlap s pivem…

 

Na 1. místě pod bednou, ale jen o pár hlásků, je - Anděl Můzael z fotoaparátu Legrandi (tedy 4. místo s 95 hlasy). Je Anděl pobaven tím, kam tu můzu směřuje? Nebo se můza v bolestech teprve dere na světlo boží?

Anděl Můzael

Anděl Můzael od Legrandi

 

5. místo patří Námořníkovi v pruhovaném tričku od ivcatka – bacha Ivčo, má 83 ctitelek! Poslaly mu svůj hlas… (možná i ctitelů, to Fleranketa rozlišit neumí)

Námořnické - s lodičkou vel. L

Námořnické s lodičkou od ivcatko

 

6. místo obsadili hned Čtyři parťáci od HelenyG, jen jeden hlásek chyběl na místo páté. Jsou to fešáci a dřou jak koně!

<span>Čtyři parťáci  (FOTOPLACHTA) | <a href="https://www.fler.cz/flermag/146351/n/11703/full_jb8ly1lg2w.jpg" target="_blank">Zobrazit plnou velikost fotografie</a></span>

Čtyři parťáci od HelenyG

 

Myslela jsem, že bydlet „z matkou“ není až tak sexy, ale 7. místo a 77 hlasů není špatné, že? Model má tričko od Little Rock Star a je na to pyšný!

POŘÁD BYDLÍM Z MATKOU

Pořád bydlím z matkou od Little Rock Star

 

Na 8. příčku jste usadili muže z Levic, v origo nátělníku od IngK. Ani se nedivím, že ho Ingrid před námi raději skryla. Odkaz nehledejte…

IngK

 

Ke krásnému 9. místu bylo třeba 63 obdivovatelů. Má je model „Na čtyřech“, co má pod čepicí od zelené slepičky. Moc na čtyřech nevypadá, spíš stojí hezky zpříma.

<span>Na čtyřech - pánská šedá | <a href="https://www.fler.cz/flermag/146351/n/11703/full_ilpppl6xic.jpg" target="_blank">Zobrazit plnou velikost fotografie</a></span>

Na čtyřech - pánská šedá od zelené slepičky

 

O 10. místo si budou muset Mišáčci střihnout. Hlasů jste jim dali stejně – 62. Jsou to Mayský (od May) Horkokrevňák v noční košili a bohémský Jednokolkař ze stáje Světlany Hejnové. Oba jsou fantastičtí!

Pánská noční košile (M, L, XL, 2XL a 3XL) 

Pánská noční košile od May
a Bunda s kapucí a klokaní kapsou - ručně tkaná od Světlany Hejnové

 

No a je to. Zbývá napsat poděkování všem soutěžícím, byť se účastnili nedobrovolně; hlasujícím, čtenářům, komentujícím i obdivujícím. Děkujeme za vše! Doufáme, že jsme touto soutěží trochu pobavily všechny a modely povzbudily k další záslužné práci v akci Za Fler pestřejší. :-)

A ještě jedno poděkování a po-zdravení posíláme. Letí k Re-ce-sákovi za to, že soutěž kdysi dávno vymyslel a zorganizoval. Pevně věříme, že příští Flermiššák už bude zase v jeho báječné režii.

Za Klub "Uživatel nevlastní žádný Fler klub" zdraví eMart