Jarní, optimistické a svěží jsou barvy drtivé většiny nových výrobků, které na Fler přinesla další kola nejrůznějších soutěží. Pojďte jim přidělit své hlasy a pod hlasovací blogy napsat, jak se vám líbí :-)

Na vaše hlasy čekají:

  • Během dneška bude ukončeno hlasování v klubu Cardmaking na osvěžující citronovou paletku. Máte v něm 8 přáníček, stihnete hravě.
  • A také ještě dnes můžete na Fleru potrápit mozkové závity. Šperkohrátky filmové z klubu Šperkovnice pro vás mají pořádnou porci hádání! Jejich šperky představují 21 skvělých filmů a vaším úkolem je jako vždy napsat pod článek, o které se jedná. Nečekejte, není to úplně jednoduché a správné odpovědi budou venku již zítra...

 

Co se v klubech chystá?

  • Meziklubová soutěž MaŘeNa pokračuje ve filmové krasojízdě a vezme nás s Alenkou do Říše divů... Chcete se přidat? Tvoří se do 29. května, stačí kontaktovat správce klubu, který je vám nejbližší.
  • Taky někdy potřebujete rychle vyrobit hodně věcí za málo času a s minimem materiálu? Přesně o to se v další soutěži pokusí členky klubu Cardmaking a předvedou nám, jak vyrobit horu gratulací z jedné čtvrtky. Termín pro případné zájemce je 5. června, zadání zde.
    Ve stejném klubu zároveň vzniká spousta nových Svatebních přání, přidat se můžete do 11. června.

  • Do 30. června tvoří členové klubu wire-wrappingu na téma Ocelové město.

 

A do síně slávy vstupují...

Zlatnice Bára

pandass

Myšové

  • Fler klub wire-wrappingu měl opravdu netradiční téma - spojení dvou technik. V soutěžních výrobcích se tak musela objevit některá z textilních technik, a to i přesto, že materiálem wrapperek je drát. Všechny výrobky jsou okouzlující, vyhrát ale může jen jeden. Rozhodli jste a na stupeň nejvyšší vynesli Nady a její vytkávaný Chryzkros (náhrdelník):

 

Vytvořit šperk pro dobu, která se nazývá postapokalyptická, je pro mne dost těžký úkol. Člověk se musí v první řadě snažit přežít, ale podle mých představ po nějakém čase musí začít uspokojovat i svou touhu po krásnu a vytváření příjemného prostředí kolem sebe. Zvolila jsem šperk, který si snad člověk může vytvořit z toho, co kolem sebe najde a může z toho mít i třeba radost...?

 

Všem soutěžícím gratulujeme a přejeme spoustu inspirace! 

A jako vždy, i dnes budeme soutěžní přehled ještě aktuálně doplňovat. Stay tuned.

Úvodní foto: Double infinity - V třešňovém sadu