Říká se, že léto je okurková sezóna. Letos je ale všechno jinak a "v on-linu" práce spíš přibývá. MAG se tentokrát přes léto ani nezastavil a Fler kluby? No také na tom nejsou vůbec zle s aktivitou! I v srpnu zde vznikla spousta nového zboží právě díky aktivitě klubů, takže se nechte pozvat k dalšímu hlasování a zkoumání :)

Váš hlas rozhodne

  • Léto = okurková sezóna. A přesně tu si vzali na mušku ve Fler klubu Polární záře :) Hlasovat o nejlíp vybarvenou okurkovou můžete do soboty 12. září.


  • Písničkový soutěžní klub si pro tentokrát připravil speciální kolo a nenechal se inspirovat pouze jedním songem. Můžete se tak podívat nejen na 12 nových výrobků na Fleru, ale dozvíte se, s jakou písní mají členové klubu spojené letní táboráky, praskání dřeva a pozorování hvězd. Hlasovat můžete do neděle 13. září a do komentářů pod hlasovací blog pak určitě napište, jakou písničku si u ohně rádi zazpíváte vy.  • Panterovy dějiny umění a členové Fler klubu Růžový panter se zaměřili na klasicismus a empír. V hlasovacím blogu se můžete k těmto dvěma uměleckým slohům dovzdělat a poté do pondělí 14. září vybrat toho nejlepšího. Čeká na vás 16 skutečně skvostných novinek.

 

 

Okouzlili vás...

  •  Fler klub O krok napřed skolila koronavirová krize, a tak se s námi o výsledky svých předchozích soutěží podělil až v září. No, hlavně že už je dobře! To nevadí, rádi si s vámi připomeneme tulipány, no řekněte? :)

    Rozjásanou letní paletku nejlépe zachytila lendule53:

  

Soutěž v tónech jarní paletky a tulipánů vyhrála marc-h:

   


  • Chameleon si ovšem ještě pohrál s barvami duhy na pozadí výrobku, což tedy není u každého typu věci úplně příznivé zadání. Jak se s tím popasovali uvidíte v blogu, nejhezčí duhu podle vás měla leavlc:

Háčkovaná podkafíčka - tři kusy

Léto, jak má být - sponka do vlasů

Slunce a nebe - paličkovaná brož

Modré nebe

Taštička modrá riflová Hexagony

Mandala královsky modrá 40 cm

 

Připojte se:

  • Nestejní se do 16. září věnují Starým českým bájím a pověstem.
  • ...a 81. paletka téhož klubu se odevzdává do 8. října. Dle zadání by soutěžní přáníčko mělo mít 2 - 3 barvy odstínu modré, jeden odstín žluté a jemně šedou nebo bílou barvu. Můžete použít černou barvu na razítko. Inspirujte se touto paletkou:

 

 A ještě klubový nášup ke čtení:

 

 

 

 

Úvodní foto: soutěžní vrstvené mušelínové šaty Afrodita se vdává od 3 kavky.